Czy tylko ProScan?

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Czy tylko ProScan?

Postautor: damiano » pn lis 03, 2014 10:33 am

Jeżeli mogę wrzucić informację dodatkową to m.in. Fisherem zajmuje się firma sprzedająca sondy Nel ---> http://www.nel-coils.pl/serwis
Przynajmniej tak się ogłaszają , nie wiem jak to wygląda w praktyce, jaka jest jakość usług i jakie naprawy dadzą radę wykonać ale może warto spróbować a przynajmniej zapytać 8)
O dziwo mają w spisie marki na które jest monopol w sprzedaży więc jest to mocno zastanawiające jak sobie radzą z częściami zamiennymi, itp. :smt017
damiano
 
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Re: Naprawa Fisher F5

Postautor: ProScan » pn lis 03, 2014 10:51 am

Na pewno Pan Nowosielski nie wykonuje tych napraw, bo się nie zna. Natomiast na "rynku" jest kilku mniej lub bardziej pokątnych naprawiaczy-megalomanów (co to wszystko zrobią), którzy oferują swoje usługi tu i ówdzie (ale nieoficjalnie – każdy może domyślać się dlaczego), więc pewnie oni się podjęli współpracy (a pewnie sami ją zaproponowali). Chętnie podam tutaj dane osobowe tych ludzi/firm, do których powędrują ostatecznie naprawiane sprzęty – bo lubię czyste sytuacje.

Być może serwisem zajmuje się pewna firma z Wielkopolski (znana mi z tego, że wchodzi tam, gdzie ja zrezygnowałem). Pozostaje współczuć. Oczywiście dane tej legalnie działającej firmy podam - o ile jak widać wstydliwy dla obu stron fakt współpracy zostanie w końcu odtajniony (o ile mój domysł jest słuszny).

Tak czy owak życzę powodzenia. A firmę NEL Coils dopisuję do listy (raczej nieuczciwych z powodu jw.) konkurentów. Samo otwarcie takiej działalności traktuję jako akt wrogi – bo naprawa wykrywaczy na pewno nie jest czymś, co się może firmie NEL COILS opłacać. Więc głupota lub złośliwość. Współpraca z Vanwordenem odbija jednak swoje piętno. Gdyby to była naprawa samych cewek, to bym zrozumiał prędzej – aczkolwiek w cewkach NEL wiele naprawić się nie da.

Ja też w akcie złośliwości mogę odsyłać pytających o F5 do serwisu NEL COILS - ale aż taki wredny to nie jestem :D

:pa

proscan

PS
Przypominam, że sprzętu „po kimś” nie naprawiam.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Naprawa Fisher F5

Postautor: Gopherus » pn lis 03, 2014 5:46 pm

Każdy ma prawo do swoich reakcji i wyboru , kogo uważa za wroga a kogo za sprzymierzeńca . W moim odczuciu , nieco zbyt nerwowo reaguje Pan na ten nowy serwis ., " Po czynach ich poznamy " Mamy kapitalizm i każdy ma prawo do założenia i prowadzenia działalności . Jeśli będą kiepscy , to padną . Jeśli będą dobrzy - przetrwają i ku pożytkowi potencjalnych klientów , stworzą " klimat " zdrowej konkurencji w środowisku serwisantów . Z pewnością każdy nowy , solidny , punkt naprawy jest bardzo potrzebny , w sytuacji , gdy ilość użytkowników wykrywaczy jest tak duża . Ja mam nadzieję , że doczekamy do czasu , gdy będzie można wybierać między serwisami , usługi będą tanie :D , nikt nie będzie robił klientowi łaski i będzie o niego zabiegał profesjonalizmem i wysoką jakością usług .

Gopherus
Gopherus
 
Posty: 86
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 1:02 pm

Re: Naprawa Fisher F5

Postautor: ProScan » pn lis 03, 2014 6:10 pm

Nerwowo?

:kawka

Szkoda tylko że to co Pan napisał ma się nijak do obecnej sytuacji. Nikt żadnego nowego serwisu nie otworzył - po prostu pojawił się pośrednik, który będzie odsyłał do istniejącego faceta//firmy, która się zajmuje tym czym zajmuje. Mylę się?
A przy okazji, ma Pan jakieś zastrzeżenia do jakości i ceny moich usług?

Inicjatywa Pana Nowosielskiego miała niewątpliwie cel następujący: posiadam serwis i można spokojnie u mnie kupować. Gdyby nie to, że wygłupił się z serwisem wykrywaczy tylko bym przyklasnął, że powstała normalna firma handlowa, która dysponuje serwisem sprzętu, który sprzedaje. Fakt że chce firmować także serwis wykrywaczy świadczy o nim bardzo kiepsko - o tym co napisałem, a czego już powtarzać nie będę. Myślę że go ktoś namówił na ten idiotyczny dla niego ruch. Chyba że planuje także sprzedaż wykrywaczy.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Naprawa Fisher F5

Postautor: KrisssK » czw lis 06, 2014 2:09 pm

ProScan pisze:Chyba że planuje także sprzedaż wykrywaczy.

Chyba nawet zaplanował:
http://www.thesaurus.com.pl/forum/viewtopic.php?t=10275
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Naprawa Fisher F5

Postautor: ProScan » czw lis 06, 2014 2:30 pm

Oferta sklepowa pokrywa się z ofertą Talcompu, więc ten serwis nie ma z tym nic wspólnego, bo Talcomp prowadzi swój serwis i nie naprawia nic poza tym, co sprzedaje.

Ot handlarz poszerza swój asortyment.

Gdyby ktoś wiedział kto wykonuje te naprawy, to proszę o wpisanie tutaj. Zrobię z tego osobny wątek w przyszłości.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Czy tylko ProScan?

Postautor: ProScan » czw lis 06, 2014 9:53 pm

Utworzyłem nowy wątek z istniejącej dyskusji na temat naprawy Fishera.

Wracając jeszcze do wspominanego wyżej serwisu. Nie wiem po co powstał - aczkolwiek przyszłego dealera wykrywaczy udało się tym głupim - mimo wszystko - ruchem antycypować. Znów - gdyby oferował naprawy tego co sprzedaje - OK, ale widać motywacje są inne. To co chce sprzedawać ma już swój serwis w Polsce.

Od dawna mam wyrobione zdanie na temat współpracowników VW - znowu zadziało bez pudła.

W tym miejscu proszę, aby osoby które miały do czynienia z różnymi serwisami podawali dane podmiotów zajmujących się tego typu działalnością gospodarczą (zarejestrowaną czy nie). Może wyjdzie na dobre i zaczną uczciwie konkurować.

Na pierwszy rzut podam tutaj adres Pana, który robi naprawy dla firmy Denar. Musze się tylko upewnić, czy nadal się tym trudni. A może ktoś wie, czy Denar nadal odsyła do "Pana Waldka"?

Całą plejadę naprawiaczy można wyróżnić na forum Odkrywcy. Czasami dochodzi pomiędzy nimi do żenujących utarczek. Ot przykład (jeden z wielu): http://odkrywca.pl/minelab-x-terra-30-p ... tml#736490

:pa

proscan

PS
Wszystko zmierza do tego, że naprawy w końcu przestanę wykonywać (byle komu). Niektórzy się ucieszą. Nie będą to użytkownicy wykrywaczy :)
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości