golden mask problem z przewodem

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

golden mask problem z przewodem

Postautor: filusss » czw kwie 16, 2015 6:40 pm

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z wymianą przewodu do cewki w wykrywaczu Golden mask 2 (10.5)wkonalne wogóle czy nowa cewka?
filusss
 
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 16, 2015 6:14 pm

Re: golden mask problem z przewodem

Postautor: ProScan » czw kwie 16, 2015 8:05 pm

Nie wymieniałem, wiec nie wiem.

A konieczna wymiana całego przewodu? Gdzie jest uszkodzony? Przy sondzie?

Koszty podaję tylko po zapytaniu przez emai.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: golden mask problem z przewodem

Postautor: filusss » pt kwie 17, 2015 5:46 am

niestety ale niewiem w którym miejscu jest uszkodzony czesto przy poruszeniu kabla wzbudza sie(bardzo mocno)styki przy połączeniu z elektroniką całe
filusss
 
Posty: 2
Rejestracja: czw kwie 16, 2015 6:14 pm

Re: golden mask problem z przewodem

Postautor: ProScan » pt kwie 17, 2015 8:07 am

Nie mam doświadczeń z tymi sondami, więc nawet nie znam konstrukcji ich kabli, żeby to skomentować. W każdym razie wymiana kabla niekoniecznie może pomóc.

Proszę wykorzystać najpierw wszelkie inne metody (gwarancja, sprawdzenie na innej sondzie, dodatkowe testy).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: golden mask problem z przewodem

Postautor: dino73 » czw maja 07, 2015 9:10 am

Miałem to samo trzeba dobrze owinąć kabel zwłaszcza przy wtyczce która w chodzi do elektroniki i dogiąć styki we wtyczce cewki,w moim przypadku dotykanie w tyczki już powodowało w zbudzanie po dogięciu blaszek we wtyczce problem znikł.Winą za taki stan rzeczy obarczam bardzo sztywny przewód cewki który robi naprężenia
dino73
 
Posty: 106
Rejestracja: pn maja 18, 2009 7:36 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości