Garrett AT PRO pobór prądu

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Garrett AT PRO pobór prądu

Postautor: Zapytanie_email » pn maja 04, 2015 9:01 am

A właśnie mam problem z garetem at pro , który objawia się w następujący sposób.Mianowicie zauważył em , ze pobiera on bardzo dużo napięcia , nowe baterie ,czy naładowane akumulatorki bardzo szybko rozladowywuje.po założeniu i rozpoczęciu poszukiwań po ok 15-25 minutach spada juz kreska naładowania baterii , a to skutkuje od razu dużym spadkiem czułości i mocy.Proszę o poradę ,czy można to naprawić?jeżeli tak to w jakim czasie się to u państwa wykona i w przybliżeniu w jakiej kwocie?.jeżeli był juz poruszany taki wątek na forum to przepraszam , ale nie znalazlem.
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Garrett AT PRO pobór prądu

Postautor: ProScan » pn maja 04, 2015 9:07 am

Spadek o jedną kreskę powoduje wyraźny spadek zasięgu?

Proszę podać o ile centymetrów spada zasięg w powietrzu dla jakiejś typowej monety.

Dla mnie sprawa wygląda tak:

1. Spadek na wskaźniku dla akumulatorków jest w miarę naturalny - taka jest cecha akumulatorków (najpierw szybki spadek, a potem długie utrzymywanie na tym samym poziomie).
2. Spadek o jedna kreskę NIE POWODUJE znaczącego spadku zasięgu - proszę mi udowodnić, że jest inaczej.
3. Wykrywacz zapewne jest całkowicie sprawny - jeśli coś jest na rzeczy ze zbyt szybkim spadkiem napięcia, to zapewne winne są akumulatorki (albo ładowarka), baterie złej jakości albo problem ze stykami w koszyczku lub wewnątrz komory na baterie.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości