uszkodzony ACE 250 - nie wykrywa

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

uszkodzony ACE 250 - nie wykrywa

Postautor: mendi » pn lip 13, 2015 4:01 pm

Witam!
na wstępnie nadmieniam, że przewertowałem fora i nie znalazłem rozwiązania mojego problemu.

Mój pierwszy ACE250 stał sobie w szafie nieużywany dobry rok, niestety zostały w nim baterie ( nie wylały), po tej przerwie bez dodatkowych czynników wykrywacz przestał poprawnie działać:

po włączeniu dyskoteka sygnałów i nie reaguje na metal- coś w stylu gdy baterie siadają,
po redukcji czułości do 2-3 kresek milczy- nie reaguje na metale
po odpięciu cewki włącza się i nie podaje żadnych sygnałów na czułości nawet na maks.

próbowałem:
wymiana baterii, czyszczenie styków cewki, czyszczenia styków baterii, resetu...
cewka jest sprawna ( sprawdzone na innym detektorze)

czy mogę liczyć na podpowiedź czego mógłbym jeszcze samodzielnie spróbować??
z góry dzięki za odpowiedź pozdrawiam.
mendi
 
Posty: 6
Rejestracja: wt lut 16, 2010 10:26 pm

Re: uszkodzony ACE 250 nie działa

Postautor: ProScan » pn lip 13, 2015 4:59 pm

Wydaje się, że sprawdził Pan wszystko. :th

Skoro sonda jest dobra, to znaczy, że padła elektronika i we własnym zakresie już się tego nie zrobi.

Jeśli chce Pan bym się zajął tym wykrywaczykiem, to można podesłać samą elektronikę (jeśli ręczy Pan w 100% za sondę).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: uszkodzony ACE 250 - nie wykrywa

Postautor: Zapytanie_email » ndz mar 06, 2016 7:21 pm

Witam ,czy można u was naprawić wykrywacz Garet Acet 250.Wylała się bateria i niewłącza się, procesor jest dobry.
I jaki byłby koszt takiej naprawy.Pozdrawiam.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: uszkodzony ACE 250 - nie wykrywa

Postautor: ProScan » ndz mar 06, 2016 7:27 pm

Konieczna wymiana tej elektroniki. Wszystko skorodowane!

Koszty, opcje na email.

A swoją drogą, to albo jest Pan superfachowcem, albo fachowcem a rebours skoro zdiagnozował Pan "dobry procesor" w niewłączającym się detektorze. #-o :smt102 :kawka :-k

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości