Midas saper

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Midas saper

Postautor: Dario153 » pt wrz 25, 2015 7:38 am

Witam serdecznie. To mój pierwszy post i jednocześnie prośba o wszelaką możliwą pomoc.
Jestem posiadaczem wykrywacza midas. Polski wynalazek który w 100% spełnia oczekiwania.
Wysiadł potencjometr od dzwięku i niestety z nim coś co wytwarza dzwięk.
Wykrywacz normalnie reaguje na metal bo działa wskaźnik wychyłowy i nawet ta dioda co "niby dyskryminacja" też się na kolory zapala. Tak więc wskazania poprawne ale dzwięku brak. Głośnik sprawny gniazdo słuchawkowe też. Potrzebuje jakiej kolwiek pomocy bo to że tak ujme zabawka mojego niepełnosprawnego syna i jedyne co go z domu wyciąga. Moja wiedza na temat elektroniki kończy się na etapie "schemat+części i lutowanie" ale co za co odpowiada i co daje bądż sprawdzić czy działa niestety nie wiem. Potencjometr sprawdziłem bo umiem. Głośnik i gniazdo też. Proszę o jaką kolwiek pomoc. Jakie kolwiek naprowadzenie.
Dario153
 
Posty: 1
Rejestracja: czw wrz 24, 2015 5:48 pm

Re: Midas saper

Postautor: ProScan » pt wrz 25, 2015 10:01 pm

Jakie kolwiek naprowadzenie.


Naprowadzam na producenta tego [...]: http://www.wykrywaczemetali.eu/

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości