Prospector firmy Armand

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Prospector firmy Armand

Postautor: Zapytanie_email » pn paź 31, 2005 3:25 pm

Piszę w imienu kolegi. Ma wykrywacz model Prospector (około 10letni model z sondą bez otworu w środku) firmy Armand.

Objawy sprzetu: przy delikatnym ruchu sondą, puszką rozstraja się i nie można go zestroić aby utrzymywał parametry. Od początku wykrywacz pracował niestabilnie z tym że teraz jest to bardzo widoczne i nie da sie z nim isc w teren

Czy są możliwości naprawy i poprawy pracy na bardziej stabilną, ile to mogłoby kosztować?
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Prospector firmy Armand

Postautor: ProScan » pn paź 31, 2005 3:28 pm

Witam,

Konsekwentnie odmawiam naprawy sprzętu polskiego. Mam za słabe nerwy.

Firma Armand istnieje do dzisiaj i proszę do nich zwrócić się z zapytaniem o naprawę.

www.armand.pl

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Prospector firmy Armand

Postautor: Zapytanie_email » czw cze 23, 2016 10:18 am

Witam jestem chyba nieszczęśliwym posiadaczem wykrywacza metali armand prospector 3 sprzęd ma rok i był mało używany ale zwracam się do Pana ponieważ przestałem ufać firmie armand, otóż: wykrywacz wariuje w dyskryminacji w trybie dynamicznym cały czas piszczy a jak przestanie to wystarczy ruszyć cewką i gra na nowo dodam,że dzieje się tak na różnych terenach oddalonych od siebie nawet o 50 km ponad to na dyskryminacji w trybie statycznym też zachowuje się dziwnie. Działa prawidłowo jedynie w opcji dopasowania do gruntu, skończyło się to tak że chodziłem w opcji grunt tryb dynamiczny a po sygnale zmieniałem ustawienia na dyskryminacja statyczna. Bardzo proszę o jakieś wskazówki bądź sugestie jakimi mogę się kierować.
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Prospector firmy Armand

Postautor: ProScan » czw cze 23, 2016 10:21 am

Na podstawie opisu, to pewności nigdy nie ma, ale wykrywacz najwyraźniej jest zepsuty, albo źle wykonany.

Sprzęt oddać do reklamacji i domagać się doprowadzenia do stanu używalności.

:pa

proscan

PS

Polak mądry po szkodzie?
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości