MX100E

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

MX100E

Postautor: JacaGalew1 » ndz sty 03, 2016 2:51 pm

Witam,chciałbym zapytać o taką rzecz.....kupiłem ostatnio MX100E,niestety ze zmienioną sondą,teraz jest teknetiks 8 cali.Niby wszystko działa,ale zasięg kiepściutki,nie mogę ustawić wyższej czułości,gdyż zaczyna wariować.Nie mam pojęcia co jest przyczyną,ale może to ,że nie można go zestroić do gruntu,bez przerwy wyskakuje err.Próbowałem w różnych warunkach,na różnych podłożach i bez zmian.Bardzo proszę o odpowiedź,Z góry dziękuję.
JacaGalew1
 
Posty: 1
Rejestracja: ndz sty 03, 2016 9:54 am

Re: MX100E

Postautor: ProScan » ndz sty 03, 2016 4:40 pm

Pytanie dotyczy MX100 z sondą Teknetics 8 cali? I czego Pan oczekuje? Że to ma działać?

Szkoda że przed zakupem nie zapoznał się Pan z opinią serwisu (czyli mnie ;) ) o tych urządzeniach viewtopic.php?f=10&t=3101&p=19052&hilit=mx100#p19052

Na pierwszy rzut oka widać, że to tylko ma udawać normalny wykrywacz. Polak mądry po szkodzie?

Najwyraźniej nikt w Polsce (nawet marne handlarzny, które bezczelnie wciskają ludziom ten szajs) nie chcą się tym zajmować, stąd te dziwne pomysły, żeby podłączać przypadkowe sondy do tej chińszczyzny.

:?:

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości