White's wysłany kurierem

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

White's wysłany kurierem

Postautor: ProScan » wt mar 22, 2016 6:09 pm

Skontaktowała się ze mną firma kurierska (w paczce była instrukcja z moimi danymi), gdyż ma problem z identyfikacją adresata i nadawcy.

Paczka jest bowiem BEZ adresu (odpadł? odkleił się - w ogóle nie było?)

Zawartością paczki jest detektor White's (nie piszę jaki).

Osoba która w ostatnim czasie wysyłała do mnie White'sa, niech się skontaktuje z firmą kurierską lub ze mną.

A tyle razy proszę! Wykrywacz wysyłać z danymi kontaktowymi! Wśród poszukiwaczy jest masa analfabetów i w ogóle napisać zadanie po polsku jest trudne, ale jak wykrywacz za ileś tysięcy zginie z powodu LENISTWA lub analfabetyzmu lub głupoty, to do kogo potem pretensje?

Oczywiście ten detektor wcale nie musi być do mnie adresowany - ale powyższa uwaga jest uniwersalna.

:palm

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: White's wysłany kurierem

Postautor: ProScan » czw kwie 14, 2016 9:53 pm

Ciąg dalszy.

Paczka nie była adresowana do mnie. Ale nauka chyba taka sama - do paczki wkładajcie jakieś listy/dokumenty/wydruki, żeby można było zidentyfikować nadawcę w razie czego...

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron