Kłopot z Compass Goldscanner

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Kłopot z Compass Goldscanner

Postautor: Zapytanie_email » śr lis 02, 2005 9:48 am

Witam,

Mam problem z wykrywaczem Compass golscanner pro. Kupiłem go używanego ok 2 tyg. temu. Na ostatnim wypadzie zanikł w ogóle sygnał, ale wskaźnik wychyłowy działa prawidłowo. Sygnału nie ma zarówno w pracy na słuchawkach jak i bez nich.

Elektonika wydaje się odkurzona, nie ma też widocznych odlutowanych jakiś kabelków itp. Wymieniłem również baterie na nowe - nic nie pomogło.

W związku z tym mam pare pytań:

Czy to może być poważniejsza usterka?

Czy można już teraz stwierdzić ile w przybliżeniu kosztowałaby naprawa?
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Kłopot z Compass Goldscanner

Postautor: ProScan » pt lis 04, 2005 10:22 am

Witam,

Problem leży gdzieś w torze AUDIO, jak przypuszczam.

Kosztu naprawy nie podejmuję się oszacować. Np. może to być zepsute gniazdo słuchawkowe - wówczas koszt pi razy drzwi 30zł. Ale jeśli coś innego to naprawdę trudno powiedzieć.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Kłopot z Compass Goldscanner

Postautor: Zapytanie_email » wt sty 31, 2006 11:15 pm

Witam,

Właściwie już pisalem w sprawie mojego detektora ale teraz zapytuję się oficjalnie: czy podjąłby się Pan naprawy tego wykrywacza?

Dodam jeszcze że poczas mojej "naprawy" odlutoway się kabelki i odpadł cyferblat.
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Kłopot z Compass Goldscanner

Postautor: ProScan » wt sty 31, 2006 11:17 pm

[-o<

Tak, ale nie muszę chyba dodawać, że po tej "naprawie" to koszt będzie musiał być większy...

:roll:

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości