BH Land Star wtyczka

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

BH Land Star wtyczka

Postautor: gwidon997 » wt sie 16, 2016 10:23 am

Witam szanowny Proscanie.
Mam problem z wykrywaczem BH Land star znajomego a konkretnie z wtyczka. Wewnątrz oderwały się 2 z 3 przewodów, przylutowałem je niby tak jak być powinny ale wykrywacz nadal milczy. Czy zechciał byś się podzielić schematem tej wtyczki albo chociaż naprowadzić mnie na właściwą drogę?? Dodam że wtyczka jest wciskana i ma 5 pinów a kabli jest 4, w 2 żyłach (w jednaj żyle jest oplot i biały rdzeń coś jak koncentryk a w drugiej żyle jest identycznie tyle że rdzeń ma kolor czerwony ) mam nadzieję że nie zamotałem.
PS rozebrałem gniazdo i mam tam 4 przewody z tym że dwa dolne piny od gniazda są zmostkowane. W razie konieczności wrzucę fotke lub rysunek poglądowy.
mam nadzieję że zechcesz pomóc.
Pozdrawiam
gwidon997
 
Posty: 1
Rejestracja: wt lut 02, 2016 8:29 am

Re: BH Land Star wtyczka

Postautor: ProScan » wt sie 16, 2016 9:41 pm

Jestem na wyjeździe i nie mam dostępu do swoich zapisków.

Ale naprowadzam:

1. Proszę wykręcić gniazdo z obudowy. Wyjdzie wkładka na której będzie widać przewody - dokładnie tak samo ma być we wtyczce.

2. Piny po obu stronach "podkówki" są faktycznie połączone ze sobą (czarny + ekran). Tyle pamiętam.

Powodzenia.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości

cron