Informacja dla debili

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Informacja dla debili

Postautor: ProScan » pt lis 15, 2019 9:48 am

A właściwie dla ich kolegów by im wytłumaczyli, bo debil i tak nie zrozumie słowa pisanego.

DEBILU!

BARANIE!

NIE UŻYWAJ NIGDY żadnego środka chemicznego na swoim wykrywaczu. ŻADNEGO!

Nie będę ci tłumaczył, jakie ryzyka grozą używaniem np. różnego rodzaju środków do czyszczenia styków, bo jesteś debilem i tak nie zrozumiesz.

Używaj tylko wilgotnej szmatki do czyszczenia obudowy i NIC więcej.

:palm

PS
Mam nadzieję, że ci mądrzejsi nie odebrali tego personalnie - bo info jest dla debili. Tylko.
Ci mądrzejsi mogą sobie poczytać np. search.php?keywords=spray
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Informacja dla debili

Postautor: ProScan » pt lip 29, 2022 12:38 pm

Korespondencja ws Propointera, który rozładowuje baterie:

Pin pointer włączony na czas namierzania wcześniej wibracja tak dzwoniła jak by tarła o obudowę podczas namierzania to delikatnie nasmarowalem smarem i ucichło lecz bateria dalej się szybko rozładowuje.

Moja odpowiedź:

Smarem? Matko święta.
Nie dotykam takich rzeczy i temat nie istnieje dla mnie.


I reakcja (i dowód kolejny, że brak rozumu idzie w parze z brakiem wychowania):

Szczwaniak z pana równy. No nic typowy handlarz nie zarobię to nic nie powiem. Pozdrawiam miłego weekendu. A co do Pina wcześniej też się rozładowywał teraz przynajmniej nie buczy.

Koniec (mam nadzieję). I tak wygląda rzeczywistość prowadzenia działalności wśród internetowego, anonimowego śmiecia.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości