AT Pro automatyczne strojenie do gruntu

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

AT Pro automatyczne strojenie do gruntu

Postautor: Perhydrol » wt lut 16, 2021 8:46 pm

Witam.
Problem z AT Pro.
Na początku automatyczne strojenie do gruntu działało.. po około roku czasu już nie.
Mogę pompować w różnym terenie i zawsze jest stałe, a jeżdżę w teren po całym Śląsku i Małopolsce..
Ręczne strojenie działa, automat można pompować i jest dokładnie takie jakie ustawię manualnie, nic się nie zmienia.
Jakieś pomysły?
Pozdrawiam.
Perhydrol
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 16, 2021 7:33 pm

Re: AT Pro automatyczne strojenie do gruntu

Postautor: ProScan » wt lut 16, 2021 8:48 pm

Sonda. Sprawdzić na innej.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: AT Pro automatyczne strojenie do gruntu

Postautor: Perhydrol » wt lut 16, 2021 8:58 pm

Dzięki za szybką odpowiedź.

Problem w tym, że nie ma nikogo w okolicy z AT Pro/Gold co bym zamienił na cele testowe.
Jeżeli jesteś na 100% pewny to po prostu zakupię nową.

Kiedyś były takie dziwne objawy, że strasznie zaczął się wzbudzać.. a najgorzej było jak niosłem go na barku cewką do góry wtedy dostawał szału..
Wtedy pamiętam, że zdjąłem osłonę cewki wymyłem dokładnie i nagle samoczynne "wzbudzanie" ustało.

Potem zauważyłem, że automatyczne strojenie przestało działać, ale ręki sobie nie dam uciąć, że to po tym myciu.. po prostu dawno to było i nie mogę skojarzyć faktów teraz.

Ogólnie wykrywacz okej teraz jest, takie mam wrażenie, tylko to strojenie.

Aha, nigdy nie nurkowałem z wykrywaczem do poziomu elektroniki, cewka w kałuży akurat często była.

Pozdrawiam.
Perhydrol
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 16, 2021 7:33 pm

Re: AT Pro automatyczne strojenie do gruntu

Postautor: ProScan » wt lut 16, 2021 9:37 pm

Napisałem - sprawdzić. Nie pisałem, że coś na pewno. Na pewno NIE radzę kupować nowej sondy! Chyba że się ma za dużo forsy, bo się jest jakimś ojcem dyrechtorem czy innym osrajtkiem srającym naszymi pieniędzmi.

Można przysłać do mnie; elektronikę + sondę. Sprawdzę.

Zakładam (może głupio), że strojenie wykonywane zgodnie z instrukcją...

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: AT Pro automatyczne strojenie do gruntu

Postautor: Perhydrol » czw lut 18, 2021 7:30 pm

Popytałem znajomych i znalazł się ktoś w niedalekiej okolicy kto posiada ten sam model, podjadę wymienię i sprawdzę.
Wtedy będziemy wszystko wiedzieć.
Dziękuję za podpowiedź :)
Perhydrol
 
Posty: 3
Rejestracja: wt lut 16, 2021 7:33 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości