Mxt pro problem z zasilaniem Akumulatorki 1.5 v

Pisz jeśli masz problem z zepsutym wykrywaczem, podejrzewasz że jest zepsuty, nie rozumiesz jego dziwnego zachowania itp.

Mxt pro problem z zasilaniem Akumulatorki 1.5 v

Postautor: Messier45 » pt sty 07, 2022 9:42 pm

Witam, nie dawno kupiłem  akumulatorki  1,5 v ,wraz z dedykowaną ładowarką  po rozpakowaniu  wsadziłem  do zasobnika  i na wyświetlaczu pokazało się 12 v wienc  dobrze ale po chwili  sygnał  progu zaczął  się wzbudzać I Cwierkac,  dodam w każdej płaszczyźnie Gain,  I bez podlonczonej  cewki, więc  wyjolem i  wsadziłem do ładowarki  okazały się nie naładowane  dziwne pomyślałem  bo na wyświetlaczu pokazało  12 v , po 2 godzinach  się naładowały dioda  na ładowarce  to potwierdziła,  więc  wsadzam  ponownie i problem wraca  Cwierka i się wzbudza ,i pokazuję  12 v ,dodam jak wracam do bateri  1,5v nic  się nie wzbudza nic nie Cwierka choć na wyświetlaczu  pokazuję  11 v wienc problem w tych nowych akumulatorkach  tylko Jaki , Bardzo  proszę  o radę  Pana Piotra lub Użytkowników z góry  dziękuję
Messier45
 
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 17, 2021 9:12 pm

Re: Mxt pro problem z zasilaniem Akumulatorki 1.5 v

Postautor: Messier45 » pt sty 07, 2022 10:45 pm

Edytuję własny Post, chyba znalazłem przyczynę nie wiem czy mogę tutaj wklejać linki, ale znalazłem recenzję tych akumulatorków które kupiłem, szkoda że po fakcie" , Wkleję może kogoś uchronić to przed zakupem i Zawodem Są to Akumulatorki XTAR AA1.5 v 3300. Mają one wbudowaną Zastosowa przetwornice step down w połączeniu z akumulatorem Li-ion powoduje że na wyjściu będziemy obserwować tętnienia. I myślę że to właśnie jest przyczyną tych Cwierkan i wzbudzeń Progu do latarek się nada ale White's chyba ich nie trawi jutro sprawdzę jeszcze dla pewności na innym Mxt
Messier45
 
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 17, 2021 9:12 pm

Re: Mxt pro problem z zasilaniem Akumulatorki 1.5 v

Postautor: Messier45 » pt sty 07, 2022 10:47 pm

Messier45
 
Posty: 6
Rejestracja: śr mar 17, 2021 9:12 pm

Re: Mxt pro problem z zasilaniem Akumulatorki 1.5 v

Postautor: ProScan » pt sty 07, 2022 11:58 pm

Dzięki. To może być przestroga dla innych.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Naprawa wykrywacza

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron