Nowy Minelab Equinox

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

Nowy Minelab Equinox

Postautor: zdzichu » sob wrz 16, 2017 6:47 pm

The EQUINOX Series has been designed for the serious coin & treasure enthusiast looking to upgrade to a high performance detector, without the high cost. It’s also suitable for the new detectorist, having several pre-set modes for different detecting locations. The EQUINOX Series features Minelab’s STATE-OF-THE ART Multi-IQ simultaneous multi-frequency technology and combines fast recovery speed with low-latency wireless audio in a lightweight waterproof platform.


3 Detect Modes (Park, Field, Beach)
4 Frequency Options (5kHz, 10kHz, 15kHz, Multi)
Wired Bluetooth Headphones Supplied


4 Detect Modes (Park, Field, Beach, Gold)
6 Frequency Options (5kHz, 10kHz, 15kHz, 20kHz, 40kHz, Multi)
Bluetooth Headphones and WM 08 Wireless Module Supplied



“EQUINOX, with Multi-IQ, has the potential to obsolete all the traditional VLF detectors that enthusiasts have been using for decades.” –Minelab Electronics Pty Ltd.

Expected retail prices are:

EQUINOX 600 USD 649
EQUINOX 800 USD 899

Obrazek

https://youtu.be/LxXHMedHwC8
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Nowy Minelab Equinox

Postautor: ProScan » sob wrz 16, 2017 9:29 pm

Dzięki!

Minelab ponieważ sam dotąd nie potrafił, to dopiero gdy wyszedł DETEKNIX QUEST (który osobiście mi się podoba!), nagle ich olśniło i wypuścili detektor, który ma więcej elektroniki niż plastiku. Ciekawe czy teraz ich nie zaczną ścigać za naruszenie jakichś tam praw, z czego sam M. był dotąd znany i pogardzany.

0324bb1f46449e5a115c3be55cf6.jpg


Dobra zmiana (aczkolwiek w Polsce wszystkie znaczenia są odwrócone i splugawione)!

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8487
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Minelab Equinox

Postautor: anRO » ndz maja 13, 2018 7:51 am

Taka ciekawostka.Obecnie Equinox nie jest reklamowany /Viking/ jako Minelab.Wprawdzie można go znalezć w grupie Minelaba ale pod nazwą Equinox, kiedy każdy inny typ figuruje jako np.Minelab Safari.W grupie nowości tylko Equinox.Na allegro po wpisaniu w wyszukiwarke minelab brak wyniku Minelab Eguinox.Tak więc Proscanie miałeś racje,myśle że sprawy sądowe są w toku.
anRO
 
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 08, 2005 6:39 pm
Lokalizacja: malopolska

Re: Nowy Minelab Equinox

Postautor: Titus » ndz maja 13, 2018 8:19 pm

A ja wylicytowałem dzisiaj na ebay sztuke.Może nie jest to super okazja, ale pisałem trochę z tym niemiaszką i rzekomo nietrafiony prezent i gwarancja jeszcze na 3 lata.Nie żebym był pazerny na te parę stówek ale przebywam w Niemczech i mi to w sam raz.Jako fan Minelaba Bbs ,Fbs i serii Fisher Cz, cieszy mnie fakt że jest tryb 4 częstotliwości na raz.Ciekaw jestem jakie będą porównania z moimi obecnymi sprzętami:Fisher Cz70 Pro,Fisher Cz6 A i Minelab Excalibur 1000.


https://www.ebay.de/itm/Minelab-Equinox ... true&rt=nc
Titus
 
Posty: 9
Rejestracja: sob kwie 25, 2015 3:12 pm


Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość