Hybrydowy wykrywacz metali Tarsacci MDT 8000. Nowość 2019

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

Hybrydowy wykrywacz metali Tarsacci MDT 8000. Nowość 2019

Postautor: zdzichu » ndz lut 17, 2019 11:29 am

Nowy producent na Amerykańskim rynku wypóscil nowy hybrydowy wykrywacz. Ponoć to nową technologi nie spotykana wcześniej.

https://md-arena.com/gibridnyj-metalloi ... more-57034
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Hybrydowy wykrywacz metali Tarsacci MDT 8000. Nowość 201

Postautor: ProScan » ndz lut 17, 2019 9:04 pm

Co do amerykanów, to na tym forum piszą, że słowo "Търсачи" (fon. tarsaczi) jest bułgarskie i oznacza "poszukiwacze" - czy coś w tym znaczeniu.

Przypadek - nie sądzę.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Hybrydowy wykrywacz metali Tarsacci MDT 8000. Nowość 201

Postautor: zdzichu » pt lut 22, 2019 2:52 pm

Z tego co piszą wynika , że to połączenie PI+FLV , jak narazie jednego tego typu jednostka na rynku. Piszą że to jakiś bułgar skonstruował , całkowicie nowa technologia . Parametry detekcyjne ponoć powalaja zwykle FLV . Cena też będzie powalać 1600 $.
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Hybrydowy wykrywacz metali Tarsacci MDT 8000. Nowość 201

Postautor: JakubWędrowycz » pn paź 31, 2022 7:11 pm

Na stronie brak jakichkolwiek informacji gdzie to jest wytwarzane ani kto jest konstruktorem. Napisałem mejla z zapytaniem właśnie kto i gdzie to po chwili odpisał ma pan o iście amerykańskim imieniu Dimitar , że mam zadzwonić i pogadać. Na moje śmierci ściemą na kilometr, cena dla frajerów co mają kasę i nie mają za dużo rozumu. Za pewne konstrukcja oparta na tym co zachód opatentował lata temu a w tą hybrydę nie wierzę ani trochę, dobry PI powala zasięgami a w tym wynalazku tego efektu nie ma, a z vlf czołowi producenci wycisnęli co się da lata temu. Nie jestem zwolennikiem oglądania testów na YT ale jest tam kilka filmów które pokazują,że nie warto tego kupować w tej cenie bo są już znacznie lepsze i tańsze opcje.
JakubWędrowycz
 
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 03, 2015 7:18 pm

Re: Hybrydowy wykrywacz metali Tarsacci MDT 8000. Nowość 201

Postautor: JakubWędrowycz » pn paź 31, 2022 10:28 pm

Małe sprostowanie pociągnąłem trochę dalej rozmowę i wiem tyle wykrywacz podobno jest wytwarzany w juesej (ciekawe przez kogo Fisher,nie istniejący White's czy może legenda Tesoro). Patenty nie są kopiowane od zacnych producentów (czyt.minelab itp) pana konstruktora a wręcz konstruktor twierdzi ,że od 20 lat zachód kopiuje od niego. Dla rzetelności i prawdziwości tego co pisze mogę wysłać całą korespondencję Proscanowi. Jeżeli jest to rzeczywiście Assembled USA to spoko ale kto by się podjął tej produkcji?
JakubWędrowycz
 
Posty: 8
Rejestracja: czw gru 03, 2015 7:18 pm

Re: Hybrydowy wykrywacz metali Tarsacci MDT 8000. Nowość 201

Postautor: ProScan » pn paź 31, 2022 11:00 pm

Nie, dziękuję. Nie interesuje mnie to za bardzo kto to robi i dlaczego. Interesują mnie aspekty techniczne - tylko. Z tego co zasłyszałem, ten Pan pracował dla Fishera i poszedł na swoje. Chyba forum Dankowskiego (którego nie śledzę) jest dobrym źródłem informacji.

Nigdy nikomu nie polecam kupowania nowości, ani cudownych wynalazków i testowania ich za swoje niemałe pieniądze. Tyle już tego było i zniknęło jak meteory. Jest cała masa foliarzy, którzy myślą, że jest ukrawana przed gawiedzią technologia, która tylko im wtajemniczonym daje do ręki cudowna moc. I na takich durniach biznes się kręci.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron