limlock - bardzo dobry pomysl

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

limlock - bardzo dobry pomysl

Postautor: wojtekanka » śr gru 10, 2008 12:00 am

Witam,bardzo fajna rzecz ,mialem przy swoim se .Limlock jest wygodny i reka sie nie meczy tak bardzo. Pozdrawiam
http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Metal-Detecto ... 240%3A1318
wojtekanka
 
Posty: 24
Rejestracja: sob lip 14, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: reading uk

Re: limlock - bardzo dobry pomysl

Postautor: ProScan » śr gru 10, 2008 1:23 am

Ciekawa rzecz. Cena* odrzuca i zniechęca (przynamniej mnie) do dalszego interesowania się tym, jak się to sprawdza. Za free chętnie bym się przekonał :)

Przewagę nad zwykłym podłokietnikiem widzę w wygodzie użytkowania, a nie w skuteczności. Gdyby tylko cena była dwa razy mniejsza ...

Obrazek

:pa

proscan


PS

Czy to ręka Pani Joan Allen?

*)
High Street Price - £37.95
Ebay Price - £29.95 + £2 p&p
Ostatnio zmieniony pt wrz 28, 2012 10:25 pm przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: limlock - bardzo dobry pomysl

Postautor: terenowiec69 » pt gru 12, 2008 10:24 am

Nie wiadomo czy nie bedzie się otwierac przy delikatnym manewrowaniu ramieniem podczas wykopków.
Gorsze wizualnie ,ale praktyczniejsze jest chyba zrobienie z aluminium do Ex.
terenowiec69
 
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: limlock - bardzo dobry pomysl

Postautor: SiD » pt gru 12, 2008 11:06 am

Pomysł fajny, ale cena z kosmosu. To raczej gadżet niż cos niezbędnego w wykopkach.

Ja w niektórych wykrywaczach nie stosuję w ogóle zapięcia na podłokietniku, bo zwyczajnie tak mi jest wygodniej, mam tu na myśli X70 i Vaquero. Łatwiej odkłada się sprzęt podczas kopania, a w machaniu brak zapięcia w niczym mi nie przeszkadza.

Nie z każdym wykrywaczem tak wygodnie się chodzi, ale cena tego ustrojstwa ni jak nie zachęca do eksperymentów.
SiD
 
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: limlock - bardzo dobry pomysl

Postautor: wojtekanka » pt gru 12, 2008 4:28 pm

Witam, chodzilem z limlockiem przez ostatni rok i nie wyobrazam sobie juz minelaba bez niego.Nie nazwal bym go tez gadgetem.Limlock odpina sie i zapina bezproblemowo.Wiem co pisze wczesniej zapinalem pasek i jak tylko cos znalazlem to musialem pasek odpinac -katastrofa.Moje "hektarogodziny" na polach zostaly praktycznie podwojone. Konstrukcja jest banalnie prosta i tu sie zgodze cena powinna byc co najmniej o polowe nizsza.
wojtekanka
 
Posty: 24
Rejestracja: sob lip 14, 2007 4:47 pm
Lokalizacja: reading uk

Re: limlock - bardzo dobry pomysl

Postautor: ProScan » pt gru 12, 2008 8:43 pm

Męczy mnie ten wynalazek, bo cały czas mam wrażenie, że gdzie takie zapięcie widziałem. Ot skleroza - nie wiem gdzie.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: limlock - bardzo dobry pomysl

Postautor: saper » sob gru 13, 2008 6:52 pm

Taki system jest tez wykorzystywany w segergatorach do papieru i moze z tym ci sie kojazy.


Pozdrawiam!
saper
 
Posty: 35
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 3:44 pm
Lokalizacja: WLKP

Re: limlock - bardzo dobry pomysl

Postautor: ProScan » sob gru 13, 2008 8:42 pm

Hmm. Może. Ale to deja vu jest bardzo silne.

Dzieki za podpowiedź.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron