Nowy Whites "Vision" ???

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: Kumulus » śr mar 11, 2009 8:52 pm

Ktoś coś powiedział może nie do końca sprawdzone ale warto wiedzieć że coś się chyba dzieje w temacie , bo od dawna się mówi że na wiosnę 2009 ma być "wypuszczony" nowy detektor Whitesa więc moze to juz to :

http://dfxonly.com/forum/viewtopic.php?t=6274

a .....tutaj temat zamknęli ;)

http://forum.treasurenet.com/whites/ind ... 782.0.html

Co o tym myslicie :?:

:pa

Kumulus
Kumulus
 
Posty: 142
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: ProScan » śr mar 11, 2009 11:13 pm

Także widzę na forach jakis ferment. Wygląda wiarygodnie.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: Kumulus » pt mar 13, 2009 9:45 am

Kumulus
 
Posty: 142
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: SiD » pt mar 13, 2009 10:33 am

No, jeśli to nie jest "Fake", czyli oszustwo wykonane przez zdesperowanych zima poszukiwaczy, to muszę przyznać, że zaniemówiłem z wrażenia.

W obliczu zmian w nowym White's-ie, takie wykrywacze jak E-Track wydają się dziecinna igraszką.
Mówię oczywiście pod kątem innowacyjności, wprowadzonych zmian, przemyślanych rozwiązaniach i różnicah w stosunku do poprzedników, czyli danych na papierze. Bo nowe rozwiązania nie gwarantują jeszcze efektów w terenie, testy pokażą co i jak.

Jednak jeśli to co jest w tym PDF-ie rzeczywiście będzie odpowiadało rzeczywistości, to jest to pierwszy wykrywacz po XLT, który naprawdę bardzo chciałbym mieć. Explorer SE i E-Track nie wzbudziły we mnie takiego uczucia.

Kabel USB, kontra Bluetooth to jak Audi kontra Ferrari Enzo, nie wspominając o bardziej istotnych cechach...
Jak podłączenie wielu słuchawek do jednego detektora, zawsze marzyła mi się ta funkcja :)
Naprawdę, robi wrażenie!
SiD
 
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: SiD » pt mar 13, 2009 10:53 am

Widok w trakcie szukania:
Obrazek

Analiza fantu:
Obrazek

Czułość :shock: :
Obrazek

Wskazania gleby :shock: :shock: :shock: :
Obrazek
SiD
 
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: k.nowak » pt mar 13, 2009 11:13 am

Podoba mi się wygląda zarąbiście
ale z ewentualnym zakupem tego sprzętu poczekam z 2-3 latka od daty premiery
poszukam poczytam na forach co piszą ludzie którzy go mają i podejme decyzje. NIe lubię kupować nowości zwłaszcza jeżeli trzeba dużo kasy zainwestować
czy Ktoś wie ile to cacko ma kosztować?
pzdr
k.nowak
 
Posty: 51
Rejestracja: śr sty 18, 2006 12:03 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: Kumulus » pt mar 13, 2009 11:13 am

Qrde tak sobie czytam i już go chcę mieć :smt050
Moim zdaniem najbardziej zaawansowany (chyba) wykrywacz na rynku .... ale poczekam co powiedzą inni ;)
Mój DFX jeszcze się nie zestarzał i zobaczymy co powiedzą userzy po pierwszych testach . Do Europy pewnie szybko nie dotrze tak jak nie dotarł jeszcze TDI ,,,,,,,


A co do ceny to strzelam : 1699,00 $ :!:

:pa

kumulus

P.S. Pierwszy wykrywacz mający program na meteoryty =D>
Ostatnio zmieniony pt mar 13, 2009 11:20 am przez Kumulus, łącznie zmieniany 2 razy
Kumulus
 
Posty: 142
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: Pikador » pt mar 13, 2009 11:17 am

=D> jestem kompletnie rozwalony :supr
Firma wsłuchała się w głosy userów a nawet poszła o krok (milowy) dalej.





Dodano: 12:21
Już się poskładałem :D i wiem czego mu nie dali ;)
- rozbudowanego zegarka z funkcją odliczania od tyłu oraz możliwością wyświetlania komunikatu np. "wracaj do domu, koniec szukania" 8)
- no i oczywiście, nie ma na pokładzie GPS z możliwością automatycznego skalowania starych map i widokiem topograficznym. 8)
Pikador
 
Posty: 45
Rejestracja: wt lip 25, 2006 4:03 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: Matis » pt mar 13, 2009 3:23 pm

Fajny chce go mieć 8) teraz tylko trzeba poczekać na recenzje.
Matis
 
Posty: 33
Rejestracja: sob paź 11, 2008 8:22 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: golabpoznan » pt mar 13, 2009 8:50 pm

Że to „fake” mogłoby świadczyć:

- Brak jakichkolwiek wzmianek na oficjalnej stronie Amerykańskiej i Angielskiej (więc z skąd pochodzi to zdjęcie?)
- Zdjęcia na oficjalnych stronach są w kilku kawałkach, a dopiero w przeglądarce wyświetlają się jako całość.
- Są robione z innej perspektywy
- Wykrywacz na zdjęciu został wycięty z jakiegoś tła, wklejony na białe tło, a cień później dorobiony ręcznie. Świadczy o tym biała obwódka między wykrywaczem a cieniem. Na oficjalnych zdjęciach nie jest to tak widoczne, choć na pewno też są retuszowane.
- Niska jakość zdjęcia

Mam wielką nadzieje, że się mylę. Czas pokaże czy to fałszywka.
golabpoznan
 
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 06, 2007 4:11 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: ProScan » pt mar 13, 2009 9:14 pm

Na razie jestem w szoku - FANTASTYCZNY DETEKTOR (na taki wygląda). Nie jest to fake - fałszerz musiałby mieć niesamowitą wiedzę o wykrywaczach.

Stary lew zaryczał !

:wacz

proscan

PS
Tutaj lepszy link: http://www.munchless.com/images/vision_field_guide.pdf
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: golabpoznan » sob mar 14, 2009 11:28 am

Jeżeli tak to z wielką niecierpliwością będę czekał na oficjalną premierę. :) Mnie osobiście rzucił na kolana podgląd wskazań z wszystkich częstotliwości jednocześnie. Zawsze byłem ciekawy jak wygląda wskazanie w odrzuconej częstotliwości w Best Data i Correlate. Mam nadzieje że będzie też funkcja VDI Normalized dla częstotliwości 6,59 co pozwoli wykorzystać część doświadczeń z XLT, DFX. Zawsze w DFX'e korzystałem z tej funkcji mimo utraty takiej zalety z pozostałych częstotliwości jak rozciągnięcie wykresu dla danej grupy przedmiotów. Po jakiś tam już doświadczeniach z XLT wyłączanie VDI Normalized groziło schizofrenią, albo rozdwojeniem jaźni. :smt101 Jak patrze na te kolorowe ikonki mam jakieś takie skojarzenia z Windows Vista, podejrzewam że ikonki są być może nawet w 3D. Na szczęście na pewno będzie można je wyłączyć. Takie wodotryski tylko niepotrzebnie zużywają zasoby procesora. No chyba że będą ikonki typu Boratynka, 1/24 Talara..... Denar Bolesława Chrobrego. :eager
golabpoznan
 
Posty: 27
Rejestracja: czw gru 06, 2007 4:11 pm
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: terenowiec69 » sob mar 14, 2009 12:04 pm

Na amerykańskim ebayu da się zauważyć wyprzedaż na potęge używanych XLT-DFX ,wszyscy czekaja na Vision :?: :?: :?:
terenowiec69
 
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: rutus » sob mar 14, 2009 12:07 pm

Witam !

Jak dla mnie najważniejszą sprawą jest możliwość zmiany charakterystyki filtrów.
Faktycznie "stary lew zaryczał " :wacz
rutus
Producent
 
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm

Re: Nowy Whites "Vision" ???

Postautor: ProScan » sob mar 14, 2009 12:15 pm

Ta zmiana była już dostępna w DFX, aczkolwiek tutaj jest to rozpisane bardzo technicznie. To mnie właśnie zastanawia, na ile ludziska dadzą sobei radę ze zrozumeiniem o co chodzi.

Dla mnie personalnie jest to absolutna bomba - żaden detektor tak mnie nie zaciekawił jak ten, w ostatnich kilku latach.

:eager

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Następna

Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron