Nowy XP ... DEUS

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: zdzichu » pt lis 05, 2010 8:41 pm

Na pewno tych kilku posiadaczy deusa straci duże pieniądze na wartości sprzętu , jeśli uda im się go sprzedać :shock:
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: ProScan » pt lis 05, 2010 9:51 pm

Powinien się zająć sprzedażą MD from CHRL a szybko dostał by od nich honorowe obywatelstwo


:smt037

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: marcinch1979 » sob lis 06, 2010 1:18 am

zdzichu pisze:Na pewno tych kilku posiadaczy deusa straci duże pieniądze na wartości sprzętu , jeśli uda im się go sprzedać :shock:

Zdzichu zalezy za ile kupisz, mi sie udalo kupic nowke u Denara za dosc dobre pieniadze i odsprzedalem (zamienilem) nie tracac wiele (prawie wyszedlem na zero), ale faktycznie, kupujac w Regtonie za 1395 funtow musisz sie liczyc ze strata 400-550 funtow (za 850 -1000 ida uzywki). Ze sprzedaza nie ma raczej problemow.
marcinch1979
 
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: ProScan » sob lis 06, 2010 1:26 am

Nadmienię, że wszyscy kupujący wykrywacz u pana d. są proszeni o trzymanie się ode mnie z daleka.

Co prawda instrukcji do Deusa ode mnie nie ukradł, bo akurat tej nie tłumaczyłem.

:D

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: marcinch1979 » sob lis 06, 2010 1:32 am

panie Piotrze, czy przez to, ze kupilem u Denara wykrywacz mam sie usunac z tego forum :shock: . Jesli tak to prosze zablokowac moje konto. Jest tylko jedna rzecz o ktora bym prosil - ostatni post. Dzieki :roll:
marcinch1979
 
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: ProScan » sob lis 06, 2010 1:41 am

Musiałbym usunąć połowę użytkowników. Nie miałem na myśli kontaktu interetowego, a jedynie serwisowo-usługowy.

A jeśli taka wola, to bardzo proszę.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: marcinch1979 » sob lis 06, 2010 1:49 am

Chyba nie do konca Pan wie jaki szacunek i nastawienie do Pana mialem do tej chwili, ale no coz nie zrobilem nic zlego.
Ok tak dla Pana tylko bo nikt tego i tak nie bedzie widzial.

marcinch1979
MLO Subscriber
Uses: E-Trac
Age: 31
Joined: 16 Mar 2009
Posts: 297
Location: London/Slough
Posted: Mon Nov 01, 2010 22:59 Post subject:
Iron Mask wrote:
I had a friend fix mine as he had to take away some resin and then solder and re-resin again. He is a detector repair guru so it was a no brainer for him. I suppose he could possible fix most faulty coils.

He can propably repair everything, good lad he is.
_________________
MLO Born & Bread


Iron Mask
MLO Subscriber
Uses: Explorer SE
Age: 38
Joined: 20 Jun 2009
Posts: 1230
Location: Europe
Posted: Tue Nov 02, 2010 00:06 Post subject:
marcinch1979 wrote:
Iron Mask wrote:
I had a friend fix mine as he had to take away some resin and then solder and re-resin again. He is a detector repair guru so it was a no brainer for him. I suppose he could possible fix most faulty coils.

He can propably repair everything, good lad he is.


Got to know him very well and have spent hours with him discussing modifications and detector repair. The guy is just an absolute wizard. Too bad he can't get Minelab parts anymore so he could provide service to Poland. Viking has to send everything back to Ireland.

He is a great lad, thanks for the contact.
Nara
_________________
.





marcinch1979
MLO Subscriber


Uses: E-Trac

Age: 31
Joined: 16 Mar 2009
Posts: 297
Location: London/Slough







Posted: Tue Nov 02, 2010 00:14 Post subject:
Iron Mask wrote:
Too bad he can't get Minelab parts anymore so he could provide service to Poland. Viking has to send everything back to Ireland.

He is a great lad, thanks for the contact.
Nara

Yes this sad story all polish minelab users complain about this especially when Viking's after sale service is not great and expensive, our guru always give us a reasonable prices, shame.
Main problem for my friends is then when they need to repair second hand minelab machine - no chance if they didn't buy a detector from main dealer (Viking), what they can do is sending detector to Ireland what means huge costs, how many times we read posts when people complain about postage or courier prices here in UK so just imagine what you can do and how much you need to pay when you live in Poland (and still remember than avarage monthly paymant there is about same as weekly payment for labouring job in here). Just nightmare
_________________
MLO Born & Bread



Przykre, ze wytracil mi Pan argument z reki w dyskusjach z tymi, ktorzy Pana krytykuja.
Pozdrawiam
marcinch1979
 
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: ProScan » sob lis 06, 2010 2:10 am

Nie rozumiem co to ma wspólnego z tym wątkiem. Minelab sam strzela sobie w łeb (już nie w kolano) swoimi idiotycznymi decyzjami. Mi to w ogóle nie przeszkadza - po za tym, że mam tylko więcej nieprzyjemnych rozmów, gdy jestem zmuszony kolejnej osobie odmawiać przyjęcia Minelaba do naprawy. Mam za to więcej czasu na ciekawsze zajęcia.

Z Tesoro i Denarem jest inaczej. Każdy kto kupił niemal dowolny wykrywacz (akurat nie Deus) posługuje się wyłudzoną (kupioną za kilkadziesiąt zł), albo skserowaną, albo przerobioną moją instrukcją (dotyczy to wszystkich Tesoro, XP oprócz Deusa i co mu tam jeszcze wpadnie w ręce używanego).

Wyrażam zatem tylko życzenie, żeby osoby które kupiły wykrywacz u d. nie zgłaszały się z nim do mnie i oszczędziły mi pytania, czy to nie aby od d. Wiele osób i tak to robi, a ja nie jestem w stanie sprawdzić gdzie to kupiły - polegam tylko na deklaracji.

Szacunek wobec mnie można wyrazić na różny sposób (o ile się go ma) - jednym ze sposobów jest nie zgłaszanie się do mnie z wykrywaczami, które na mojej d... zostały wprowadzone na rynek przez pana d.

Ja także muszę mieć szacunek do samego siebie. Niestety nie jestem osobą świętą, która nawet swojemu wrogowi, pomaga prowadzić biznes.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: marcinch1979 » sob lis 06, 2010 2:26 am

dobra zapomnijmy o tej sprawie,
najzwyklej w swiecie powyzszy post zrozumialem, odczytalem jako informacje, ze jesli kupilem cos u Denara, to "z urzedu" jestem tutaj niemile widziany. Co do samych instukcji - do polskich tlumaczen potrzebuje angielskich tlumaczen :lol: - znaczy sie latwiej mi zrozumiec te angielskie. Co do serwisu minelaba - blizej mi do Irlandii, aha czy w razie czego moge liczyc na serwis innego sprzetu - bez obaw nie bedzie od Denara i bez tlumaczenia. :pa
PS
Zdrowiej bedzie jak te nasze nocne dywagacje znikna z sieci.
marcinch1979
 
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: ProScan » sob lis 06, 2010 2:35 am

Spoko i luzik.

Dobrze, że miałem okazję po raz kolejny przedstawić swoje racje, bo często nie jestem dobrze rozumiany.

Cieszę się że pierwsza decyzja została "anulowana".

:wave

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: Kumulus » śr sty 12, 2011 8:15 pm

Na ebay-u pojawiła się nowa cewka do DEUS-a

http://cgi.ebay.co.uk/XP-DEUS-METAL-DET ... 4aa7c397dd

Chyba jednak przesadzili z ceną .... za którą można kupić niezły wykrywacz #-o

:pa

Kumulus
Kumulus
 
Posty: 142
Rejestracja: sob lut 09, 2008 9:02 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: ProScan » śr sty 12, 2011 10:46 pm

300 funciaków. Fiu, fiu.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: marcinch1979 » śr sty 19, 2011 12:43 am

nie wiem o co dokladnie chodzi, ale dostepnych bylo tylko killka cewek i raptem po tygodniu juz 3y pojawily sie na rynku wtornym (z nizsza cena oczywiscie)
marcinch1979
 
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: ProScan » śr sty 19, 2011 12:50 am

Rozumiem, że to u dealera w UK (?).

Może jakieś wady wynikające z okresu młodzieńczego sond, albo rozczarowanie co do parametrów.

Nie wyciągałbym jednak daleko idących wniosków.

Powiedz nam lepiej dlaczego rozstałeś się z Deusem, bo dosyć enigmatycznie i niejasno tłumaczyłeś to na forum PS. Czym Ci podpadli?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy XP ... DEUS

Postautor: marcinch1979 » śr sty 19, 2011 1:21 am

Oj Deus dawno i nieprawda :lol:
wiele rzaeczy mnie rozczarowalo, czesc mozna przeczytac na PS, no i cos jeszcze o czym nie wspomnialem na PS, dla kogos kto kocha minelaby kazdy kolejny sprzet bede do nich porownywal i niestety Deus moze co najzwyzej panu Explorerowi "kawe rano robic i kapcie przynosic" :lol:
Pod wzgledem zasiegu nie ma szans z minelabami, ok powie ktos inny, ale w pewnych sytuacjach minelaby wymiekaja, dobra zgodze sie, ale w takim wypadku nalezaloby siegnac po GoldMaxxa, ktory bedzie sie znacznie lepiej spisywal od Deusa i ostatnie z Explorerem duzego zelaza nie musze kopac, z Deusem nalezaloby, bo te niczym sie nie rozni od duzego srebra, badz brazu.

PS
kolega, ktory kupil ode mnie Deusa, pozbyl sie go po miesiacu i wrocil do Explorera
marcinch1979
 
Posty: 92
Rejestracja: sob lis 14, 2009 4:03 pm

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron