armand reaktywacja

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

Re: armand reaktywacja

Postautor: Armand » czw mar 11, 2010 10:09 am

Dziękuję za ciekawy wykład :)
Armand
Producent
 
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów

Re: armand reaktywacja

Postautor: filozof » czw mar 11, 2010 11:23 am

"...Sprzęt nie będzie dla moich wyrobów konkurencją, będzie przeznaczony dla "inteligentnego" odbiorcy...

Litości !!!!
filozof
 
Posty: 10
Rejestracja: wt paź 25, 2005 9:24 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: ProScan » czw mar 11, 2010 1:51 pm

Co do inteligencji, to obecny partner Armanda - mieniący się specem od XLT, wyszydzający kolejne błędy popełnione przez Whitesa, a przy tym zachwycający się trybem Mix mode, okazało się, że w ogóle nie rozumie jak ten tryb działa. Gdy to publicznie wytknąłem, żółć mu się wylała na mnie i na innych ludzi z tego forum. Jak taki "wymieniacz kabelków" śmiał wytknąć geniuszowi ignorancję! Instrukcja była źle napisana!

Armandowi także gratuluję inteligencji przy wyborze partnera.

:)

Tak więc zrobił nam się wątek o inteligencji - przynajmniej coś konkretnego ;)

Pozdrawiam wszystkich z IQ=100 !!

:pa

proscan

PS
"...Sprzęt nie będzie dla moich wyrobów konkurencją, będzie przeznaczony dla "inteligentnego" odbiorcy...


To jest szczególnie miłe w stosunku do dotychczasowych klientów Armanda. Okazuje się, że dotychczasowo kupowali tylko ci bardziej ociężali umysłowo - dopiero teraz będzie dla inteligentnych.

Gratuluję wyczucia. Widzę, że inteligencja emocjonalna także kuleje.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: SiD » czw mar 11, 2010 5:50 pm

Jeśli teraz jakaś firma odczuwa w jakiś sposób konkurencję Armanda, albo jest bezinteresownie złośliwa, może każdego byłego klienta Armanda odesłać do tej wypowiedzi na forum, wskazać ją palcem i powiedzieć:

"zobacz jakie zdanie ma o Tobie producent któremu oddałeś swoje ciężko zarobione pieniądze, ale nie przejmuj się, przecież w szkole też Cię oceniali"

Ciekawe jaka byłaby reakcja takiego klienta, chciałbym zobaczyć tą minę. A jeśli byłby to klient z przed 20 lat, to ho ho, by się działo.
SiD
 
Posty: 255
Rejestracja: pt mar 24, 2006 11:39 am

Re: armand reaktywacja

Postautor: Armand » czw mar 11, 2010 10:44 pm

Informuję, że wyrażam pozycję obojętną/odrębną/bezstronną w sporze Proscan - Brzęczyszczykiewicz.
Zgoda buduje, niezgoda rujnuje :)
Armand
Producent
 
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów

Re: armand reaktywacja

Postautor: pastuszek » pn mar 15, 2010 6:08 pm

Tak z czytej ciekawości:
Czy ktoś może mnie oświecić kim jest Pan B..
Facet pojawił się znikąd jakiś rok temu i nagle ma robić tuning xlt?
pastuszek
 
Posty: 93
Rejestracja: sob kwie 19, 2008 5:17 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: ProScan » pn mar 15, 2010 9:13 pm

Nowy partner Armanda to (współ ?)właściciel firmy Agrotronik, produkującej jakieś sterowniki do urządzeń rolniczych.

Wiemy o nim, jego rodzinie, stanie majątkowym sporo, bo bardzo lubi o sobie pisać - wystarczy poczytać jego posty na forum Odkrywcy.

Co do kwalifikacji, to rok temu nie odróżniał zerowania Thresholdu od automatycznego strojenia do gruntu, ale mam nadzieję, że Armand mu to już wyjaśnił.

Dla mnie facet jest dosyć ponurą postacią. Nie chcę tutaj się rozwodzić, bo wątków byłoby dużo. Poruszę tylko jeden: jego szydzenie (nie krytyka, wytykanie błędów - ale pogardliwa drwina) pod adresem Rutusa i Smętka (o Whitesie czy Garrecie nie wspomnę) szykując się jednocześnie do wejścia na rynek jako producent wykrywaczy jest odrażające. Takie tępienie konkurencji i czyszczenie przedpola metodami mało etycznymi. Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie takie zachowanie, to jest dno.

Prosiłbym zatem o nie ciągnięcie wątku tego pana tutaj. Będzie wykrywacz, to będziemy o sprzęcie, a nie o człowieku pisać.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: Armand » ndz mar 21, 2010 7:09 pm

Informuję, że firma Armand nie uczestniczy już we wspólnym projekcie produkcji wymienionego wykrywacza.
Armand
Producent
 
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów

Re: armand reaktywacja

Postautor: lukinni » pn mar 22, 2010 8:15 pm

znaczy się nie będzie finalnego produktu czy produkt będzie tylko pod szyldem Armand?
lukinni
 
Posty: 32
Rejestracja: czw lut 18, 2010 6:44 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: Armand » pn mar 22, 2010 8:24 pm

Czy będzie opisywany finalny produkt, proszę zapytać drugiej strony. Aktualnie firma Armand realizuje inne własne projekty, bez udziału drugiej strony.
Armand
Producent
 
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów

Re: armand reaktywacja

Postautor: ProScan » pt mar 26, 2010 9:58 pm

Mamy pierwszy konkret:

http://odkrywca.pl/awaria-minelab-xterr ... tml#668160

Jak widać wymiana uszkodzonego wzmacniacza będzie kosztować 310zł.

#-o

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: KrisssK » pt mar 26, 2010 10:45 pm

ProScan pisze:Jak widać wymiana uszkodzonego wzmacniacza będzie kosztować 310zł

w tym koszt uszkodzonych elementów: ok. 10zł :uhaha :eager
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Poprzednia

Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości