armand reaktywacja

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

armand reaktywacja

Postautor: gawron » pn mar 01, 2010 7:57 pm

http://magnitec.pl/pl/index.html na razie konkretów mało ale za to same superlatywy. ciekawe jak będzie wyglądać to cudo no i ile złociszy trza będzie wyłożyć, patrząc na kooperanta to pewnie w opcjach będzie miał jeszcze funkcję opryskiwacza do chwastów :D
gawron
 
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: armand reaktywacja

Postautor: ProScan » pn mar 01, 2010 9:38 pm

ale za to same superlatywy


Czy megalomania jest chorobą? Jeśli tak, to współczuję choremu. Jeśli nie, to współczuję jego bliskim.

Na forum thesaurus (genius loci?) trwa swoisty festiwal megalomanii od kilku tygodni :lol: Kilku inteligentnych - zdawałoby się - ludzi dało się weń wciągnąć. Obecnie przenosi się na forum Odkrywcy, gdzie o inteligencję - zwłaszcza wśród moderatorów niezauważających nachalnej autoreklamy - trudniej.

A produkt nie będzie Armanda - on będzie poddostawcą (mechaniki). Równie dobrze mógł strzelić sobie w skroń.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: Mintaj » pn mar 01, 2010 9:58 pm

Facet ma charyzmę i może mu się udało, coś godnego uwagi skonstruować.
Chociaż te trąby pochwalne, wysyłane w eter, celem gloryfikacji swojego geniuszu w moim odczuciu wskazują na cynizm i brak skromności autora.
Cóż poczekamy, pod koniec wakacji ma wyjść szydło z worka.
Ale mariaż z firmą Armand, nie wróży nic dobrego, chyba że to będą tylko sztyle do nich. :P
Mintaj
 
Posty: 17
Rejestracja: czw kwie 09, 2009 8:50 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: ProScan » pn mar 01, 2010 10:15 pm

Facet ma charyzmę i może mu się udało, coś godnego uwagi skonstruować.


Charyzmy nie widzę - prędzej narcyzm.

Gość jest superinteligentny i wszystkich wyprowadził w pole, jak dzieci. Nawet mistrza manipulacji vanleppera. Ale o jego kwalifikacjach wiemy tylko tyle, ile sam powie.

O samym projekcie którego jak na razie nie ma, nie będę się wypowiadał - ja sie nie dam wciągnąć w dmuchanie tego zniesmaczającego balonu.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: terenowiec69 » pn mar 01, 2010 10:34 pm

Lepiej sie nie wypowiadać bo zjedzą człowieka. #-o
Ostatnio zmieniony wt mar 02, 2010 10:55 pm przez terenowiec69, łącznie zmieniany 1 raz
terenowiec69
 
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: armand reaktywacja

Postautor: lechowiec » wt mar 02, 2010 8:47 pm

Wiem, że sam konstruktor przykłada się do realizowanych projektów. Jeśli odniesie i tym razem swój sukces to na pewno na to zasłużył. Wykrywacza jeszcze nie ma, ale jeśli będzie dopracowany jak próbka instrukcji, to patałajstwa bym się tam nie spodziewał. Ale zobaczymy...

Terenowiec69, pozwól, że zapytam z ciekawości na jakiej podstawie wysnułeś ten wniosek??

"Nawet jak to zrobia to kto to kupi? 10 osób z forum thesarusa?
Zbyteczny szum.Wątek oczywiście dodaje do obserwowanych. Rolling Eyes"

Przecież jak sam piszesz i wiesz, tego wykrywacza oficjalnie nikt na oczy nie widział nie wspominając o jakimkolwiek testowaniu :D . Skoro jak sam piszesz, że to zbyteczny szum, to oczywiście nie powinieneś dodawać wątku do obserwowanych... po to tylko by robić z tu zbyteczny szum podobnymi wypowiedziami.
Ostatnio zmieniony śr mar 03, 2010 6:07 pm przez lechowiec, łącznie zmieniany 3 razy
lechowiec
 
Posty: 269
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: ProScan » wt mar 02, 2010 11:46 pm

Gość od ponad pół roku noce zarywa.


A skąd wiesz? Czyżbyś wiedział coś więcej?

:?:

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: gawron » śr mar 03, 2010 8:11 am

śpią razem :smt044
gawron
 
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: armand reaktywacja

Postautor: ProScan » śr mar 03, 2010 8:36 am

No aż taki złośliwy nie jestem, ale Lechowiec wygłupia się i robi z siebie pacynkę w rękach manipulatora, pisząc to co napisał.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: lechowiec » śr mar 03, 2010 3:03 pm

Panowie i co to ma znaczyć? Trochę wyczucia. Ale w sumie mnie to nie dziwi bo to jest Polska właśnie. Jak ktoś chce coś zrobić, ma jakąś koncepcję którą realizuje, to jedyne co u nas najchętniej się robi to gnoi taką osobę. Poparłem Grzegorza bo uważam, że zrobiłem to w słusznej sprawie. W słusznej sprawie poprę każdego. Ciebie Proscanie również. Przykładowo w kwestii Twoich praw do tłumaczeń które robiłeś popieram, jestem tak samo przeciwny kradzieży własności intelektualnej. Jak ktoś potrzebuje instrukcję to odsyłam do firmy Proscan. W sprawie serwisu też. Czy to znaczy, że jestem Pana marionetką? Wg mnie nie. Staje w obronie słusznej sprawy wg własnego uznania. Zaraz pewnie znajdzie się ktoś kto powie, że czerpie z tego jakieś korzyści. To też u nas norma. Bo ją oczywiście zostałem już pewnie płatnym naganiaczem GrzegorzaB i firmy Proscan. A jaka jest prawda to Proscanie sam wiesz.
lechowiec
 
Posty: 269
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: ProScan » śr mar 03, 2010 4:01 pm

Lechowiec

Popieraj - Twoja wola. Ale rób to z głową.

Nie powtarzaj każdej paszy którą usłyszysz. Trochę się szanuj, to inni też będą Cię szanować. Jak na razie jesteś trybikiem w megalomańskiej kampanii. Trybik to lepsze słowo niż marionetka?

Na pewno pamiętasz jak zgłosiłeś się do mnie z listą pytań na którą nie chciałem odpowiadać. W sposób arogancki domagałeś się odpowiedzi. Wątek zablokowałem (a potem skasowałem). Zapewne wiesz kto najbardziej czekał na odpowiedź i potem się żalił na forum sekty Thesaurus, że 'proscan blokuje niewygodne wątki". Na pewno nie chodziło o zablokowany wątek, w którym zostały zdemaskowane kłamstwa niejakiej spectry (zapewne Ci znanej) i jej interesiki z Rutusem.

Na tym forum nie będzie kampanii reklamowej jakiegokolwiek producenta. Liczy się informacja, a nie bicie piany. Jak masz jakieś konkretne dane z autopsji, to zapodawaj. Pisząc ile to nocek zarwał Franek Dolas tylko się ośmieszasz.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: lechowiec » śr mar 03, 2010 4:47 pm

Dobrze, rozumiem, nie robimy kampanii reklamowej, przyjmuje do wiadomości i się dostosowuje, jako użytkownik tego forum, chociaż żadna reklama nie była moim zamierzeniem. Jeśli mój post został odebrany jako reklama to zostanie pozbawiony niestosownej treści. Mam nadzieje, że polityka tego forum jest również tak samo wroga wobec antyreklamy i głupkowatych bezpodstawnych wpisów nie na temat..


ProScan pisze:Lechowiec

Popieraj - Twoja wola. Ale rób to z głową........
proscan


Rzeczywiście byłem chyba zbyt mało ostrożny i niepotrzebnie za dużo napisałem. Na głupotę ludzką lekarstwa nie ma i długo nie trzeba było czekać na błyskotliwy wpis:

gawron pisze:śpią razem :smt044


terenowiec69 pisze:Lepiej sie nie wypowiadać bo zjedzą człowieka. #-o


Terenowiec69, cieszę się, że jednak przemyślałeś swoją wypowiedź. Naprawdę to doceniam.

Sprawa wadliwych sond, jeśli już do tego wracamy jest dla mnie zamknięta bo są to dla Pana treści komercyjne. Rozumiem, nie ma problemu. Zresztą uważam że zachowałem się uczciwie, wobec Pana również. Pytał Pan czy jestem w stanie zapewnić, czy podziele się ta informacja publicznie czy jest mi potrzebna tylko do własnego użytku. Informacja miała być też dla innych a Pan nie wyraził na to zgody więc otwarcie zrezygnowałem z jej uzyskania. W tej sprawie to było dla mnie najważniejsze, a w spory właścicieli forów internetowych nie mogę i mieszać się nie będę.

ProScan pisze:
Gość od ponad pół roku noce zarywa.


A skąd wiesz? Czyżbyś wiedział coś więcej?

:?:

proscan


Treści są ściśle komercyjne, wszystko w swoim czasie :pa
lechowiec
 
Posty: 269
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: gawron » śr mar 03, 2010 10:34 pm

lechowiec chwalisz na podstawie napisanej instrukcji wykrywacz którego nie ma i raczej szybko nie będzie, na stronie producenta też nie ma żadnych konkretów na jego temat tylko tani marketingowy bełkot, żadnych konkretów. ja tez mogę napisać jaki chciałbym zrobić wykrywacz a potem napisać do tego instrukcję. będzie wykrywacz będziemy go oceniać , jesli będzie dobry to nie będzie potrzebował żadnych popieraczy. jeśli uraził cię mój poprzedni post to przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać :D
gawron
 
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: armand reaktywacja

Postautor: ProScan » śr mar 03, 2010 10:47 pm

Panowie - rozmawiamy sobie tutaj po męsku, więc czasami mocne słowo czy cierpki żart się pojawi. Myślę że to dopuszczalne, o ile nie przekraczamy pewnych granic.

Lechowiec mam nadzieje traktuje nasze uwagi z dystansem do samego siebie. Dystansu tego niestety najwyraźniej brakuje osobie, która jest w tle (anty)bohaterem tego wątku.

Proszę o wstrzymanie się od dalszych dywagacji nt. tego czego nie ma, do czasu, aż nie pojawi się jakiś konkret.

Na razie jedynym dla mnie konkretem jest nawiązanie współpracy Armanda z Frankiem Dolasem (który podaje się za Brzeczyszczykiewicza).

Zawsze podejrzewałem Armanda o inklinacje do samozagłady - a teraz mam dowód #-o

Może Armand się wypowie, jak już wróci z wypoczynku.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: armand reaktywacja

Postautor: lechowiec » śr mar 03, 2010 11:43 pm

gawron pisze:lechowiec chwalisz na podstawie napisanej instrukcji wykrywacz którego nie ma i raczej szybko nie będzie, na stronie producenta też nie ma żadnych konkretów na jego temat tylko tani marketingowy bełkot, żadnych konkretów. ja tez mogę napisać jaki chciałbym zrobić wykrywacz a potem napisać do tego instrukcję. będzie wykrywacz będziemy go oceniać , jesli będzie dobry to nie będzie potrzebował żadnych popieraczy. jeśli uraził cię mój poprzedni post to przepraszam ale nie mogłem się powstrzymać :D


Myślę, że nadinterpretowałeś mój post po swojemu, być może próbując sztucznie dorabiać teraz ideologię na temat ewentualnej celowej manipulacji, ale nie ważne, nic to. Manipulacji tą drogą to można się doszukiwać dosłownie wszędzie... Napisz jak tylko potrafisz, zaprojektuj coś i ogłoś to. My poczytamy albo i nie, pogderamy sobie i na koniec wystawimy Ci taką stosowną ocenę, że będziesz musiał mieć twardą psychikę, żeby Ci się nie odechciało... Może nawet zdążymy Cię ocenić zanim Ty zdążysz cokolwiek zaprezentować??

Nie mam zwyczaju obrażać się z byle powodów, tym bardziej jeżeli rzekomy powód nie był zbyt wysokich lotów. A jeżeli już tak podejmujesz temat jakości tej instrukcji i taniego bełkotu marketingowego, to zwróć uwagę, że napisanie dobrej instrukcji jest również sporą sztuką. Niejeden producent na tym polu poległ, niestety...

Dla mnie na obraz marki jaką tworzy sobie producent (sprzedawca) składa się wiele szczegółów, czasem drobnostek (pozornych). Instrukcja to jedna z nich, ważniejsze wiadomo sam produkt, ale liczy się również wygląd strony web, kultura osobista, itd, itp, nie ma tu miejsca o tym pisać szczegółowo. Tak się weryfikuje potencjalnych partnerów handlowych. Czasami wystarczy rozmowa telefoniczna i wiadomo czy ktoś jest patałachem czy nie, czy można mu nawet w ciemno posłać kasę czy darować sobie współpracę.

Wracając jeszcze do instrukcji, to oczywiście ocena jej jakości to kwestia gustu (mi się podoba). Inni jak poczytają to sobie ocenią. Wykrywacz też jak już będzie dostępny. A to moje "chwalenie" jak nazywasz to były jedynie spostrzeżenia które tyczą się instrukcji i jeśli nie są trafne, to napisz lepiej dlaczego i co Ci się ewentualnie nie podoba, bo inaczej dyskusja będzie dalej jałowa i nie na temat.

Piszesz: "wykrywacz którego nie ma i raczej szybko nie będzie, na stronie producenta też nie ma żadnych konkretów na jego temat tylko tani marketingowy bełkot, żadnych konkretów" Konkrety są, ale gdzie indziej, ale linka podawać nie będę z pewnego powodu który jest nie do ominięcia.

Skąd wiesz, że tego wykrywacza nie ma i raczej szybko nie będzie. Obawiam się, że nie masz niestety żadnych podstaw by tak sądzić. Tak samo zauważ, że strona internetowa jest jeszcze w budowie, a projekt jest sukcesywnie realizowany.

Piszesz, że wykrywacz jeśli będzie, to nie będzie potrzebował popieraczy. Ok, jasna sprawa. Teraz wróć na początek wątku i poczytaj tani bełkot antymarketingowy antypopieraczy. Produktu jeszcze nie ma a już ma wrogów?? Na jakiej podstawie i po co Ci ludzie wymieniają się uszczypliwymi docinkami. Dlaczego nikt cierpliwie nie poczeka do premiery wykrywacza. Czyżby żal ściskał 4 litery... Polska natura...

Na tym kończę swoje wpisy off topic i mam nadzieję, że nikt nie poczuł się urażony moim brakiem samodyscypliny i nikt nie będzie mnie już prowokował wywołując do tablicy.

PS, cenię sobie żarty, również ostre i ludzi którzy żartować umieją. Umiejętność żartowania jest przejawem dobrze rozwiniętej inteligencji...
lechowiec
 
Posty: 269
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Następna

Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości