Podróbki Teknetics T2

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

Re: Podróbki Teknetics T2

Postautor: gawron » pn gru 16, 2013 7:07 pm

gawron
 
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Podróbki Teknetics T2 = GF2

Postautor: waclawm » śr lip 01, 2020 11:55 am

Nawet dobra cena jeżeli to uczciwa oferta.
Miałem orginalny T2 z USA a zostawiłem sobie parę GF2 - to już więcej jak 5 lat gdy rozebrałem na stole obydwa wykrywacze obok siebie. Wniosek jest taki że PCB jak i wszystkie komponenty okazały się identyczne. Jedynie minimalnie inna powierzchnia plastiku na sondzie oraz odcień koszulek na przewodach. Co do działania to w powietrzu na monety GF2 o parę centymetrów gorszy ale ta odchyłka była w sondzie - jak zamieniłem sondy to GF2 okazał się lepszy. Być może nawinęli cieńszy drut lub kwestia dostrojenia. Zostawiłem GF2 bo działaja podobnie jak T2. T2 podchodzi do US$1000 więc elektronicznie identyczny sprzęt za 600 zł wydaje się być rozsądnym wyborem. Nie wiem jaka jest ewaluacja tych GF2 ale jeśli nic nie zmienili przez 5 lat to ciekawa oferta.
Słabą stroną obydwu wykrywaczy był wyłącznik ON/OFF wbudowany w potencjometr głośności - poprostu w obu wykrywkach się rozleciał. Wymieniłem na bardziej solidne z giełdy elektronicznej we Wrocławiu i po sprawie.

Pozdrawiam.

https://pl.aliexpress.com/item/40000236 ... gKuMfD_BwE
waclawm
 
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 20, 2010 2:43 pm

Poprzednia

Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość