Armand Penetrator 2

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: jdmd » wt lip 05, 2011 11:19 pm

Pomysł na zwiększenie sprzedaży jest super.Zastosowanie w geodezji jest także np :
do szukania reperów podziemnych,
punktów osnów z metalowymi głowicami,
graniczników (jeśli miały w sobie zbrojenie),
puntów osnowy pomiarowej stabilizowanej np prętami metalowymi .
Jednak podstawa to wiarygodna instrukcja obsługi z podanymi i sprawdzonymi w terenie
danymi. :!:
jdmd
 
Posty: 16
Rejestracja: wt lis 04, 2008 9:48 pm

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: rutus » śr lip 06, 2011 8:13 am

Witam !

Panowie ,nie ma nic do "śmiania" w kwestii oczekiwań różnych grup zawodowych - jak się biega w lesie z piszczałką - to nie znaczy że zjadło się wszelkie rozumy.

Kilka lat temu sprzedałem wykrywacze do firmy zajmującej się gospodarką leśną. Wykrywacz miał służyć do poszukiwań metalowych prętów - znaczników które są wbijane w glebę . Po kilku latach bez wykrywacza nie ma możliwości znalezienia takiego znacznika ponieważ wbija się je w ten sposób żeby nie wystawały z poziomu gleby ( dla bezpieczeństwa zwierzyny i ludzi ). Po co oni je wbijają - nie pytajcie, nie wiem ;-)

Sumując - zastosowanie wykrywaczy czasem może być zupełnie odbiegające od "popularno-poszukiwawczego" .

pozdrawiam .
rutus
Producent
 
Posty: 68
Rejestracja: wt sty 23, 2007 10:07 pm

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: ProScan » śr lip 06, 2011 9:44 am

No to zgłaszam kolejne propozycje nazw dla producentów wykrywaczy :

- Leśnik
- Pilarz
- Gazownik
- Koparkowy
- Rolnik

no i oczywiście

- Archeolog
- Meteoryciarz

Absurd? No właśnie...

Czy w tym (wspomnianym) szaleństwie jest metoda? Moim zdaniem nie ma, ale ja nie jestem specjalistą od marketingu. Ot taki ze mnie (wspominany) idiota, który nie rozumie jak się robi sprzedaż.

Myślę że w temacie marketingu temat ulega wyczerpaniu - proszę ewentualnie zgłaszać swoje uwagi do aspektów technicznych.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: Tomasz Gumny » śr lip 06, 2011 11:05 am

Bynak pisze:[...] Po co udziwniać ten sam wykrywacz "blokując" niektóre istotne funkcje dla nie "strażaka" bądź "policjanta"...
Idąc tym tokiem myślenia dajmy strażakowi/policjantowi zamiast prostego radiotelefonu doskonały tranceiver obejmujący zakres od fal długich do mikrofal i wszystkie rodzaje modulacji. Przecież każdy z nich jest zapalonym krótkofalowcem i sobie błyskawicznie wszystko ustawi. Zwłaszcza jak mu się palące belki walą na łeb.
Bynak pisze:[...] ale menadżera marketingu sobie zmień...
Z tym się zgodzę - bo pozwolił na zainstalowanie w wersji "Strażak" czegoś więcej niż włącznik zasilania i jedno pokrętło.
Z kolei z punktu widzenia przełożonych istotne może być, żeby sprzęt nie nadawał się do czegokolwiek innego, bo jakiś strażak-eksplorator mógłby regularnie "wypożyczać" sprzęt służbowy.
Tomasz Gumny
 
Posty: 49
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 3:52 pm
Lokalizacja: Trzcianka/Poznań

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: virus_23 » śr lip 06, 2011 4:16 pm

Armand pisze:ARMAND STRAŻAK. Tak, wykrywacz ten nie ma dyskryminacji, ta opcja trybów dla tego zastosowania została wybrana celowo, aby dyskryminacja nie pominęła żadnego przedmiotu metalowego.


Co umożliwia posprzątanie najblizszej okolicy z zalegających polmosów i jest szansa na jakąś monetę ;) . Wspaniała zabawa! możnaby dorzucić strażakom torbe na znaleziska :)

I proponuje jeszcze bez dyskrymy dla straży miejskiej :)
virus_23
 
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 10, 2007 1:07 am

Poprzednia

Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości