Armand Penetrator 2

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: KrisssK » wt lip 05, 2011 11:34 am

Potencjalnym klientem może być każdy. Ja faktycznie w Armandach nie gustuję.
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: Piotr.Poszukiwacz » wt lip 05, 2011 11:57 am

A ten Twój super żarcik z siódmego postu od góry nadaje się do interwencji moderatora.
Piotr.Poszukiwacz
 
Posty: 5
Rejestracja: sob cze 25, 2011 10:35 pm

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: Bynak » wt lip 05, 2011 1:34 pm

Piotr.Poszukiwacz pisze:A ten Twój super żarcik z siódmego postu od góry nadaje się do interwencji moderatora.


Po co od razu straszyć moderatorem... Skoro sam zauważyłeś że to żart (nie widzę cudzysłowu) to pewnie tak jest. Przynajmniej ja też potraktowałem to jako żart i tego się trzymajmy :lol:

Pozdrawiam !
Bynak
 

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: Bankier » wt lip 05, 2011 1:49 pm

A co Wam się nie podoba w tym, że wykrywacze są kolorowe? Mi się bardzo podoba taka inicjatywa i przy kupnie też wolał bym mieć możliwość wyboru kolorku :) Tak więc moim zdaniem nie pozostaje nic tylko pogratulować producentowi pomysłowości.

Pozdrawiam
Bankier
 
Posty: 20
Rejestracja: pt kwie 08, 2011 1:03 pm
Lokalizacja: Pleszew

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: ProScan » wt lip 05, 2011 2:06 pm

Nie wiedzę powodów do interwencji moderatora (jeśli już to słowo "oszalał" jest na granicy dopuszczalności).

Mi generalnie się nie podoba; pomysły na nazwy i kolory wydaja się śmieszne i niepoważne, ale zgadzam się z Rutusem, że to sprawa producenta co sobie wymyślił i jak ustalił taktykę marketingową.

Na pewno jest grupa odbiorców, której się spodoba i zostanie przyciągnięta (np. strażacy zaczną kupować "Armandy-Strażaki), ale jest też grupa, na której nie zrobi to pozytywnego wrażenia.

Do tej grupy zaliczam się ja (i Kriss). Ale my chyba i tak nie należymy do grupy docelowej...

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: virus_23 » wt lip 05, 2011 3:28 pm

Kolory od biedy mogą być. Choć zwolennikiem nie jestem, ale, po co na siłę udowadniać ze te wykrywacze maja unikalne właścicości, dedykowane dla tych zawodów..
Nadal nie wiem i ciężko mi się domyśleć, po co geodecie lokalizować zbrojenie w betonie. Po co szukać kabla w wykopie, skoro już padła decyzja o przeprowadzeniu wykopu właśnie w tym miejscu. Nie wspominając już ze zasięgi rzeczonego kabla to pewnie gdzieś z 15 cm (kiedy taśma ostrzegawcza znajduje się jeszcze wyżej :lol: ) . Zasięgi testowe podane są dla min i granatów , jakby taka informacja miała być istotna dla Geodety.
Jeśli faktycznie jest taki super to właśnie na takich przedmiotach powinny być oparte testy. Tak na marginesie , to wszystkie zasuwy sa opisane na słupach (znajduje się tabliczka z miarami). Wykrywacz który wykrywa kable z 1 m i więcej istnieje :) , ba nawet potrafi wykryć wodociąg i podąć głębokość . A pkt geodezyjne maja swoje współrzędne po których można je odszukać i które należy sprawdzić czego wykrywacz nie jest już w stanie zrobić . chyba ze o czymś nie wiem :) Oczywiście można sie zarzucać różnymi gadżetami tylko nie przełoży się to nigdy na szybkosc wykonywania prac
virus_23
 
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 10, 2007 1:07 am

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: Armand » wt lip 05, 2011 6:44 pm

virus_23 część Twoich uwag jest słuszna, będziemy korygować informacje na naszych stronach internetowych, ale jest coś, o czym nie wiesz. To jest praktyczny kontakt firmy ARMAND z niektórymi grupami docelowymi. Geodeci bywają w różnych, dziwnych sytuacjach zawodowych i wtedy wykrywacz może im się przydać nie tylko do poszukiwania znaczników. W wykopie koparka może łyżką zerwać kabel, a naprawa takiego kabla może kosztować grube tysiące złotych. I nie celem jest znalezienie tego kabla, a celem jest... ominięcie go! Położenie obiektów podziemnych, często mija się z opisem znajdującym się na tabliczce. Wykrywacze specjalistyczne do wodociągów, z podaniem głębokości są bardzo drogie, także wykrywacz ARMAND WOD-KAN jest alternatywą dla wydatku kilku tysięcy złotych. Produkcja wykrywaczy, to nie teoretyzowanie na podstawie wiadomości przeczytanych w ulotkach. Produkowanie wykrywaczy to długoletni kontakt z klientami i bazowanie na ich zawodowym doświadczeniu i dążenie do zaspokojenia ich zawodowych potrzeb. Ukolorowienie wykrywaczy, to nie tylko zabieg marketingowy. Od kilkuset lat, ludzie przypisują kolory do zawodów, czy się to komuś podoba czy nie. I oferta firmy ARMAND spełnia to przyporządkowanie. Wóz strażacki jest czerwony, policjant jest granatowy, geodeta ma przyrządy żółte, leśnik ma mundur zielony itd. I nie udawajcie zdziwienia, że o tym nie wiecie.
Armand
Producent
 
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: gawron » wt lip 05, 2011 7:40 pm

kurde a ja myślałem że krisssk sobie żarcik taki ala primaaprilisowy zrobił :D
gawron
 
Posty: 167
Rejestracja: sob mar 25, 2006 3:33 pm
Lokalizacja: daleka północ

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: KrisssK » wt lip 05, 2011 8:36 pm

- Cześć, jaki masz wykrywacz?
- Armand.
- A jaki model?
- Policjant.
:uhaha
No nie, nie przekonam sie...

Dobra, bez sensu ta rozmowa. Producent tak wymyślił bo taką ma fantazje, ja się z tego pośmiałem i tyle.
Zobaczymy czy się to przyjmie na rynku.
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: virus_23 » wt lip 05, 2011 9:06 pm

Ominiecie czy znalezienie , wszystko sprowadza się do wykrycia. Nie wyobrażam sobie szukac wykrywaczem o zasięgu 15 cm kabla na zasadzie odkrywek archeologicznych :lol: . Pomijając już fakt ze geodeta nie ma potrzeby odkopywać żadnych kabli. Wytycza miejsce wykonawcy . Ewentualnie nanosi na mape kabel który jest już pod ziemią a tu już Armand Geodeta nie da rady :) Wiec nie rozumiem skąd się wzięły głosy ze środowisk i sama nazwa


. A co do kosztów drogich zabawek zwykle ponosi się je by zaoszczędzić czas , mieć komfort pracy i bezpieczeństwo. Bo nikt nie chciałby uśmiercić drugiej osoby i ponosic za to konsekwencji
Ogólnie takie pomiary to dosc sliska sprawa

No ale nie będę szedł w zaparte jeżeli są na to klienci to pomysł jest cool :) .
virus_23
 
Posty: 21
Rejestracja: sob mar 10, 2007 1:07 am

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: Bynak » wt lip 05, 2011 9:44 pm

Za prawdę powiadam Wam... Choć sam pochodzę z Komorowa (może na szczęście nie tego) to nie rozumiem interpretacji producenta co do wyższości inteligencji różnych nacji naszych służb mundurowych co do obsługi wykrywacza. Po co jednym zaniżać a innym dawać więcej bo są "inteligentniejsi" ? Różnorodność kolorów rozumiem ale "uproszczenia" i "zdziwaczenia" dla różnych grup środowiskowych nie rozumiem. PRODUCENT miał ochotę powiększyć gamę kolorów swoich wykrywek... Rozumiem... Po co udziwniać ten sam wykrywacz "blokując" niektóre istotne funkcje dla nie "strażaka" bądź "policjanta"... ARMAND... Szacunek że sam coś próbujesz działać w temacie ale menadżera marketingu sobie zmień... Gdybyś tworzył kabaret to dajesz radę... Ale po za tym... Bez urazy ale to jest opinia zwykłego użytkownika i tak co napiszę szczerze nie zainteresowanego Twoją produkcją... Ot "debil" co miał trzy wykrywki w ręce i stara się "pouczać" producenta...

Pozdrawiam !
Bynak
 

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: Armand » wt lip 05, 2011 10:45 pm

Po komentarzu osoby "Bynak"- żegnam z tego wątku.

Proscanie, nadal uważasz, że wkładanie prze osobę "Bynak"w moje usta wypowiedzi typu"debil" należy tolerować, że nie przekroczono granicy dobrego smaku, że to jest wspaniały dowcip? Czy to jest świetny dowcip, że po raz drugi tolerujesz chamstwo? Że Twoja tolerancja jest zachętą dla następnych?
Proscanie, podoba Ci się ten poziom dyskusji?
Proscanie, czy tolerowanie permanentnego prymitywizowania wątku leży w interesie atrakcyjności tego forum?
Proscanie, zastanów się!
Armand
Producent
 
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: KrisssK » wt lip 05, 2011 11:03 pm

Armand pisze:Po komentarzu osoby "Bynak"- żegnam z tego wątku.

Proscanie, nadal uważasz, że wkładanie prze osobę "Bynak"w moje usta wypowiedzi typu"debil" należy tolerować, że nie przekroczono granicy dobrego smaku, że to jest wspaniały dowcip? Czy to jest świetny dowcip, że po raz drugi tolerujesz chamstwo? Że Twoja tolerancja jest zachętą dla następnych?
Proscanie, podoba Ci się ten poziom dyskusji?
Proscanie, czy tolerowanie permanentnego prymitywizowania wątku leży w interesie atrakcyjności tego forum?
Proscanie, zastanów się!

Armandzie, czytanie ze zrozumieniem chyba nie jest Twoja najmocniejszą stroną.
Z kontekstu wypowiedzi Bynaka wynika jasno, że on sam siebie nazywa debilem i nie jest godzien pouczać producenta (czyt. Armanda) więc nie wiem czemu się tak oburzasz.

Zauważyłem, że nadużywasz zwrotu "wkładać w usta".
Zapewniam Cię, że ani ja ani na pewno Bynak nie mamy najmniejszej ochoty niczego wkładać Ci w usta. :D
Ostatnio zmieniony wt lip 05, 2011 11:36 pm przez KrisssK, łącznie zmieniany 3 razy
KrisssK
 
Posty: 519
Rejestracja: czw sie 23, 2007 6:18 am

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: Bynak » wt lip 05, 2011 11:05 pm

Pewnie teraz w normalnych okolicznościach zaczął bym się tłumaczyć ale... ProScan chyba jest inteligentniejszy i zrozumiał co napisałem :D Sorry Panie Piotrze ale... Musiałem to napisać :D

Pozdrawiam !
Bynak
 

Re: Armand Penetrator 2

Postautor: Armand » wt lip 05, 2011 11:05 pm

Informuję, że osoba "Bynak" wprowadziła czytających w błąd. ARMAND POLICJANT nie jest ograniczony pod względem funkcji - posiada tryb dyskryminacji.
ARMAND STRAŻAK - wyjaśniono ograniczenie DWUKROTNIE poprzednio - względy wykluczenia pomyłki ustawienia błędnego trybu podczas akcji ratowania życia i zdrowia ludzkiego.
Armand
Producent
 
Posty: 139
Rejestracja: wt gru 05, 2006 10:16 pm
Lokalizacja: Komorów

PoprzedniaNastępna

Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości