Teknetics wznawia produkcję zielonego T2

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

Teknetics wznawia produkcję zielonego T2

Postautor: Lamina » śr wrz 16, 2015 2:25 pm

Po tym jak już uporali się z walką z podróbkami, wznawiają oficjalnie produkcję zielonego T2 :) nie będzie miał dodatków z wersji Special (czy LTD) ale zobaczymy jak się będzie spisywał :)
Lamina
Sprzedawca
 
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2

Postautor: damiano » pt wrz 18, 2015 11:10 am

W jaki sposób będzie można odróżnić podróbkę od oryginału :?: Chodzi mi o sprzęty np. używane, z drugiej ręki bądź z zagranicy :?:
damiano
 
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Re: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2

Postautor: Lamina » pt wrz 18, 2015 11:23 am

chyba tylko po nr seryjnym i weryfikacji u producenta, w przypadku detektorów z naszej dystrybucji na pewno po karcie gwarancyjnej naszej z naszymi pieczatkami.
Lamina
Sprzedawca
 
Posty: 89
Rejestracja: pn lip 20, 2009 12:16 pm

Re: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2

Postautor: damiano » pt wrz 18, 2015 1:41 pm

Właśnie chodziło mi tylko o te z nie polskiej dystrybucji.
Czyli teraz jak w Fisherach będzie się wyświetlał po włączeniu serial number :?: Po 2 cyfry na wyświetlaczu :?:
damiano
 
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Re: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2

Postautor: ProScan » pt wrz 18, 2015 1:46 pm

Ja jestem w stanie rozróżnić po plastikach i po kablu od sondy. Różny jest też nieco odcień. Więcej widać po otwarciu elektroniki.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2

Postautor: waclawm » wt wrz 22, 2015 7:12 pm

Tutaj mam takie same uwagi co do plastiku i kabelków bo mam obydwa. Będę chciał sprzedać ten orginal kupiony w USA. Nawiasem mówiąc to musiałem przełożyć z chinola potencjometr od głośności bo w orginale zepsuł się wyłącznik zasilania w potencjometrze. Jak zrobiłem testy w powietrzu na monecie to orginal był o jakieś 5 cm lepszy, w ziemi nie sprawdzałem. Zostawiam chinola bo mam go za grosze a do hobby mam samorobe. Widziałem że T2 sprzedają się na OLX za 2.4 tysiaka. Ładna kasa.
Pozdrawiam.
waclawm
 
Posty: 79
Rejestracja: śr sty 20, 2010 2:43 pm

Re: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2

Postautor: zdzichu » czw paź 01, 2015 5:38 am

Z tego co wyczytałem na zachodnich forach ma nowe oprogramowanie w wersji 9 (bez dodatkowych trybów ) ale nie ma filtrów DST tak jak to jest w najnowszych modelach t2 se i omegi 8000 z softem 0.6 , wiec pozostaje problem zakłóceń i ciągłego wzbudzania . Firma wietrzy magazyny przed nadejściem nowych modeli flagowych.
Można spodziewać sie sporej obniżki na inne modele .

http://www.findmall.com/read.php?58,2237771
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Teknetics wznawia produkcję zielonego T2

Postautor: damiano » wt paź 06, 2015 2:54 pm

Magiczne DST jest zbędne, wystarczy dobrze zestrojona sonda i problem EMI skurczy się jak dziurawy balonik 8)
Owszem gdzieś tam po liniami WN może coś tam pisnąć ale to marginalne przypadki.
damiano
 
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm


Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości