Nowy Deus DPR 600

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

Nowy Deus DPR 600

Postautor: zdzichu » pt lis 11, 2016 8:30 pm

http://www.depardetector.com/product/de ... 00/912/511

Pojawił się nowy model Deusa wieloczęstotliwościowy , to chyba o niego Minelab rości prawa patentowe ?

https://m.youtube.com/watch?v=I_ToOw7dk ... e=youtu.be
zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Nowy Deus DPR 600

Postautor: ProScan » pn lis 14, 2016 1:20 am

Na gorąco, bez wczytywania się w szczegóły (i nie patrząc na jutuba), to wygląda na mi na DEUSA z bardzo wysokimi częstotliwościami. Zastosowanie niszowe.

to chyba o niego Minelab rości prawa patentowe ?


A rości? Do czego?

:?:

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Deus DPR 600

Postautor: zdzichu » pn lis 14, 2016 7:10 pm

zdzichu
 
Posty: 166
Rejestracja: wt wrz 21, 2010 6:43 pm

Re: Nowy Deus DPR 600

Postautor: ProScan » pn lis 14, 2016 7:43 pm

Managerowie firmy Minalab działają na jej szkodę od wielu lat - jeśli nic się nie zmieni, to zostanie tylko wspomnienie i zła sława.

Czego się czepiają - cholera wie. Raczej niczego związane z częstotliwością, tylko z transmisją danych. Za podobne gówno ściągnęli kiedyś Whitesa, który musiał wycofać się z wymiany danych pomiędzy dwoma użytkownikami V3.

XP niczego w DPR raczej nie wymyślił. Ale nawalanka pomiędzy tępym Goliatem przeciwko europejskiemu Dawidowi powinna się skończyć... sprawiedliwie.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Nowy Deus DPR 600

Postautor: lechowiec » wt lut 07, 2017 10:34 pm

Teraz już wiem dlaczego moja Spectra nie udostępnia takiej funkcjonalności chociaż cyfrowy moduł transmisji danych ma wbudowany. Patentowanie i zastrzeganie sobie tych samonarzucających się rozwiązań w dowolnym sprzęcie elektronicznym z punktu widzenia zwykłego użytkownika jest conajmniej niedorzeczne.

Niestety Minelab jako gigant trzyma jeszcze spory kawałek rynku światowego detektorów metali. Zła sława jednak już swoje robi. W mojej okolicy ludzie praktycznie wyzbyli sie Minelabów i/lub kupują całkiem co innego. Główny problem to kosztowny serwis pogwarancyjny lub wręcz problem częściami zamiennymi podczas gdy zastosowane rozwiązania techniczne i materiały dalekie są od długowiecznych...
lechowiec
 
Posty: 269
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm


Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości