Kiedy następca Explorera II

Dealerzy i producenci (i każdy kto zobaczy coś ciekawego) mogą prezentować sprzęt (ale tylko nowości).

Kiedy następca Explorera II

Postautor: Zapytanie_email » śr lis 16, 2005 9:54 pm

Witam Pana.

[...]

Od dawna przymierzam sie do kupna Minelab Explorera II. Mam mozliwosc zakupienia praktycznie nowej sztuki o pare stowek taniej.

Pytanie mam proste - czy nie orientuje sie Pan moze czy ma wejsc jakis nastepca Explorera w najblizszym czasie (powiedzmy najblizszy rok czasu) ?

Bo boje sie, ze wydam teraz ponad 3000 zl a pojawi sie jakis nowy super sprzecior i ceny Explorera II poleca na leb na szyje.

Dziekuje i pozdrawiam,
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Kiedy następca Explorera II

Postautor: ProScan » śr lis 16, 2005 9:58 pm

Witam,

Nic mi na ten temat nie wiadomo. To nie znaczy, że coś nowego wkrótce nie wejdzie. Np. o X-Terra dowiedziałem się na 2 tygodnie przed premierą.

Osobiście wątpię, gdyż Minelab wprowadził już nowe wykrywacze tego roku i raczej nie będzie promował dwóch nowych marek jednocześnie.

W przyszłym roku, to co innego. Ale zwlekając w ten sposób, można nigdy nic nie kupić, bo zawsze jest "ryzyko", że pojawi się jakaś rewelacja na rynku tuż po naszym zakupie.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Nowości i ciekawostki na rynku

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron