Przechowywanie cewki

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.

Przechowywanie cewki

Postautor: tony78 » ndz lip 14, 2019 8:41 pm

Cześć!

Czy to prawda, że nie powinno trzymać cewki blisko żelaznych przedmiotów bo ulega rozmagnesowaniu? Ja trzymam cewkę w plecaku bardzo blisko metalowej saperki. Czy to może uszkodzić cewkę albo pogorszyć jej właściwości?

Z góry dzięki za pomoc!

Pozdrawiam!
tony78
 
Posty: 8
Rejestracja: czw maja 10, 2018 10:13 pm

Re: Przechowywanie cewki

Postautor: ProScan » ndz lip 14, 2019 9:22 pm

A czy można imię i nazwisko tego przygłupa, który rozgłasza takie brednie?

Czy to ten od mikrowyubuchów, czy inny?

Skąd się biorą takie idiotyzmy? Ruskimi trollami wszystkiego nie da się wytłumaczyć.

:palm

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Przechowywanie cewki

Postautor: tony78 » ndz lip 14, 2019 9:32 pm

Nie znam jego imienia ani nazwiska. Dowiedziałem się tego z innego forum. Bardzo mnie uspokoiłeś bo całe życie trzymam cewkę w plecaku przy saperce i co prawda nie zauważyłem żadnych niepokojących oznak ale jednak zasiał mi ten człowiek ziarnko niepewności.

Bardzo Ci dziękuję za pomoc!

Pozdrawiam!
tony78
 
Posty: 8
Rejestracja: czw maja 10, 2018 10:13 pm

Re: Przechowywanie cewki

Postautor: ProScan » ndz lip 14, 2019 9:42 pm

Na każdym forum są jacyś mędrcy, filozofowie, którzy wygłaszają jakieś mądrości prosto z dupy.

Najlepiej takich od razu banować/skreślać/izolować zanim znajdzie swoich wyznawców, założy partię i zacznie rządzić.

Od razu dopowiem, że trzymanie sondy przy neodymie także niczego nie zrobi ani sondzie ani magnesowi.

:prosit

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron