wielka szkoda

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.

wielka szkoda

Postautor: inio_01 » ndz maja 10, 2009 12:43 am

Witam Wszystkich
szkoda ze Pan Piotr zamknal temat: http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... php?t=1256
mialbym wiele w tym watku do dopisania zarowno na temat B-3 ktorego dokumentacje odkupilem od "producenta" po jego sprzedazy, jak i o historii sammala ktora informacje w postaci zrzutki wkleil Pan w tym temacie, rozwial bym domysly dlaczego A-3 mial tyle bledow... ale jesli temat juz nie wroci trudno :( szkoda ze sie zgapilem, albo inaczej ze jak nie byl zamkniety bylem jeszcze w letargu ;)

Pozdrawiam
inio_01
 
Posty: 10
Rejestracja: wt paź 28, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: Zielona Gora

Re: wielka szkoda

Postautor: ProScan » ndz maja 10, 2009 8:40 pm

Witam,

Tak wiem, że współpracował Pan z panem a. (celowo używam małych liter). Na jego prośbę na mojej stronie w dziale schematy był nawet Pana email, jako do osoby u której można kupić płytki do wykrywaczy.

Temat pana a. uważam za zamnknięty. Mam bardzo niskie i coraz niższe mniemanie o tej osobie. Smutne jest to, jak dla paru złotych można się zeszmacić.

Niech się teraz z nim kłopoczą moderatorzy na Elektrodzie, gdzie przeniósł swoją działalność.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: wielka szkoda

Postautor: inio_01 » wt maja 12, 2009 12:17 pm

Witam
Po kilku slowach, majacych na celu potwierdzenie wczesniejszych wypowiedzi miszcza (tutaj tytul tez napisany celowo w ten sposob) skasowal wszystkie posty ze swojego tematu na Elektrodzie zeby na innych forach nie mozna bylo sie do nich odnieść, ale... ma Pan racje temat moze klasyfikuje sie do zamkniecia, ale ze swojej strony chcialem podziekowac za mozliwosc napisania kilku zdan(jako przestroge dla innych) o nieuczciwej dzialalnosci miszcza z okolic Lublina, Pulaw, mam nadzieje ze kilka zdan na wiekszosci z forum da do myslenia ludzia ktorzy beda chcieli wejsc z nim we wspolprace, w razie pytan zawsze mozna na priv napisac

Pozdrawiam
inio_01
 
Posty: 10
Rejestracja: wt paź 28, 2008 2:37 pm
Lokalizacja: Zielona Gora


Wróć do Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron