Pisać każdy może...

Historia wykrywaczy, ciekawostki, może jakiś zauważony artykuł w prasie nt wykrywaczy i inne, które trudno dopasować do pozostałych działów.

Pisać każdy może...

Postautor: ProScan » pn kwie 20, 2015 8:05 pm

trochę lepiej lub trochę gorzej...

http://np.zdziennikaodkrywcy.pl/

W chwili, gdy odgiąłem palce, ziemia, którą wydobyłem z zagłębienia, zsypała się z rękawicy, odsłaniając z wolna foremny zarys monety. Pod czarną powłoką tłustego nalotu dojrzałem błysk żywego srebra. Chwyciłem zwinnie krążek, sczyszczając kciukiem resztki rozmokłego osadu. To, co ujrzałem, wprawiło mnie w osłupienie. Na kilka chwil zamarłem w bezruchu.


Ziemia stawiała w tym miejscu nieprzeciętny opór. Z trudem przebiłem się przez jej wierzchnią warstwę. Z nakopanego urobku usypałem nieduży kopiec, po czym musnąłem go niewidocznie cewką wykrywacza. Detektor uparcie milczał. To, co wzbudziło go kilka chwil wcześniej, wciąż znajdowało się w ziemi. Padłem na kolana i chwyciłem za saperkę, by wbić ją głębiej. Poczułem przyjemny zapach wzruszonej ściółki.


WTF ???

:palm

PS
Musiałem, bo inaczej bym się udusił (ze śmiechu):
https://www.youtube.com/watch?v=ENvAmLuj5ko
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Pisać każdy może...

Postautor: damiano » wt kwie 21, 2015 2:08 pm

Mamy dość znanych polecających na dole strony (również fora mają patronat medialny) książka więc chyba nie jest taka tragiczna ;)
damiano
 
Posty: 46
Rejestracja: czw kwie 10, 2008 2:47 pm

Re: Pisać każdy może...

Postautor: ProScan » wt kwie 21, 2015 2:38 pm

Każdy mam swój rozum - recenzje Armanda, Sapera czy Mira nie są mi potrzebne żeby wyrobić sobie opinię.

Każdy może sobie przeczytać najlepsze kawałki (bo takie są jak się domyślam wyciągnięte celem zareklamowania całości). Jeśli to co jest napisane komuś się podoba ... Kupować! Czytać ! Cieszyć się!

Ja na swoim forum temu "dziełu" robię darmową reklamę (w myśl zasady - dobrze czy źle, byle nazwiska nie przekręcili).

Ale dla mnie to żenująca grafomania. Jeśli ktoś się pod tym obciachem podpisuje, to jego problem (albo jego chwała).

Ale co ja tam wiem - jestem tylko głupim naprawiaczem.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Pisać każdy może...

Postautor: ProScan » ndz cze 11, 2017 6:54 pm

Bajkopisarstwa z du..y ciąg dalszy...

http://zdziennikaodkrywcy.pl/przychodzi ... #more-2163

Zacząłem od analizy rynku. Po lekturze kilkunastu wątków na zaprzyjaźnionych forach internetowych, wybrałem trzy podmioty, zajmujące się serwisem wykrywaczy metali. Pierwszy z nich to „ProScan” – firma specjalizująca się w serwisie detektorów firmy White’s Electronics (wiele lat temu „ProScan” pomógł mi nieodpłatnie w naprawie mojego pierwszego wykrywacza „Beachcomber” firmy Savo Electronics, którą wchłonął później White’s). „ProScan” zajmuje się też innymi wykrywaczami produkcji zachodniej, między innymi sprzętem Fishera i Minelaba. Siedziba firmy znajduje się w Gliwicach. „ProScan” posiada też swoją filię w Szkocji.


I w sumie powinienem się cieszyć, że ktoś reklamuje moje usługi - ale jednak wolę, żeby nie pisał o mnie takich (nawet nobilitujących) bredni. I w ogóle nie każdy kontekst mi odpowiada.

:palm

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Inne - też związane z wykrywaczami i poszukiwaniami

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

cron