Podłokietnik do Explorera XS

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.

Podłokietnik do Explorera XS

Postautor: Zapytanie_email » wt paź 11, 2005 8:32 pm

Mam problemik maly z Minelabem XS. Mianowicie lamie mi sie podlokietnik.

Tworzywo popekalo, juz sie rusza, lada chwila zlamie sie (jedno z dwoch "ramion") i bede mial ruchomy lokiec co utrudni poszukiwania. Widze, ze mocuje sie to chyba na jednej srubie i chyba element ten sie latwo wymienia.

Tylko gdzie ja moge to jak najtaniej zakupic ?

I czy sa tego jakies rozne rodzaje (moze bardziej i mniej wytrzymale, moze pasuje z EX II?) i jak cenowo sie to przedstawia ?

Bardzo bym prosil i pomoc. Sezon w pelni a tu taka niemila niespodzianka :(

Pozdrawiam,
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Podłokietnik do Explorera XS

Postautor: ProScan » wt paź 11, 2005 8:52 pm

Witam,

Podłokietniki Explorera II pasują do modelu XS. Faktycznie, są wykonane z tworzywa lepszej jakości, bo nie potrafię sobie przypomnieć kiedy ostatnio byłem zmuszony wymienić podłokietnik w tym akurat modelu. W XS jest to częsty problem.

Gdzie najtaniej kupić? Zapewne u dystrybutora Minelaba (viking.waw.pl).

U mnie też można kupić, ale z racji tego, że do Vikinga przychodzą akcesoria wraz z wykrywaczami, a do mnie wraz z drobnymi częściami zamiennymi, to w koszt jest wkalkulowana także przesyłka z Irlandii i mogę nie być konkurencyjny :smt086

Koszt u mnie to 40zł (2005-10-11).

Widywałem także konstrukcje rzemieślnicze (na oko bardzo solidne) z metalu. Ale to już we własnym zakresie proszę ...

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Podzespoły i części zamienne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości

cron