kabel do explorera

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.

Re: kabel do explorera

Postautor: ProScan » wt kwie 06, 2010 4:10 pm

W skrócie:

Nie ma możliwości założenia nowego kabla do sondy, gdyż wiązałoby się to z koniecznością otwierania jej obudowy, a co z kolei uszkodziłoby jej ekranowanie.

Z tego powodu nie sprzedajemy/dostarczamy samych kabli.

Jeśli problem wystąpił przy wtyczce, istnieje możliwość odcięcia odcinka o długości ok. 2,5cm (czyli 1 cal) a następnie ponownego przylutowania wtyczki.

Ponieważ nie widzę zdjęć, to nie wiem czy problem dotyczy odcinka przy wtyczce, czy przy sondzie.


:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: kabel do explorera

Postautor: mateusz_506 » pt kwie 23, 2010 6:26 pm

w tej sytuacji już współczuje posiadaczonm xsów gdzie z powodu złej konstrukcji dolnej sztyce kabel przeciera sie błyskawicznie :)) a juz chciałem sie pozbyć mojej starej cewki 10,5 mysląc sobie skoro mam nowa 11 po co mi stara :)
mateusz_506
 
Posty: 24
Rejestracja: sob lut 28, 2009 10:22 pm
Lokalizacja: pomorze

Re: kabel do explorera

Postautor: terenowiec69 » pt kwie 23, 2010 9:05 pm

Na dzień dzisiejszy żadnego zwrotnego maila z odpowiedzią od Minelaba,zostałem "olany".Wg. forumowiczów z mlo.com cewki 10 to najsłabsze ogniwo w ex,ponoc wiele z nich było wadliwie wykonanych.

Kupiłem okazyjnie inną cewkę sef 10x12 od detecha i jestem na etapie poznawania i testowania.W pózniejszym czasie podziele sie wrazeniami przy okazji.
terenowiec69
 
Posty: 134
Rejestracja: śr sie 22, 2007 7:56 pm
Lokalizacja: woj.lubelskie

Poprzednia

Wróć do Podzespoły i części zamienne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości