kupię podłokietnik xp gold maxx

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.

kupię podłokietnik xp gold maxx

Postautor: forest » śr maja 15, 2013 9:35 am

Jak w temacie ,kupię podłokietnik do xp goldmaxx V4 ,wersja sprzed sztycy od deusa....może być używany ,byle te ząbki w które wchodzi puszka od elektroniki były ok.
forest
 
Posty: 25
Rejestracja: sob gru 29, 2012 4:00 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: kupię podłokietnik xp gold maxx

Postautor: ProScan » czw maja 16, 2013 9:11 am

Obawiam się, że pozostaje tylko zagranica.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: kupię podłokietnik xp gold maxx

Postautor: forest » czw maja 16, 2013 10:06 am

To nie wesoło,pozostaje rzeźbienie albo męczenie vikingów o sprowadzenie w/w części.Dziwne to trochę i nie zrozumiałe ,bo XP dośc popularne i lubiane wykrywacze w Polsce a serwis żaden.Może ktoś jest uczulony na pieniądze i nie lubi zarabiać.
forest
 
Posty: 25
Rejestracja: sob gru 29, 2012 4:00 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: kupię podłokietnik xp gold maxx

Postautor: ProScan » czw maja 16, 2013 10:17 am

Producenci (i sprzedawcy) mają to do siebie, że gdy są mali lub wchodzą na rynek, to się starają. Jak krzepną i obrastają w piórka, to pojedynczych odbiorców mają głęboko w dupie.

Najgorsze jest to, że jak się siedzi w takim degenerującym się środowisku, to samemu nabiera się złych nawyków. Mam nadzieję, że mnie to jeszcze nie dotyka. W każdym razie ja gram w otwarte karty i każdy z góry wie na co może liczyć z mojej strony w temacie napraw.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: kupię podłokietnik xp gold maxx

Postautor: lechowiec » śr maja 22, 2013 9:28 pm

Zamień na jakiegoś White'sa:). Mają chyba najlepsze wsparcie dla klienta, bez względu czy jesteś z PL czy z reszty świata. Jestem cholernie zadowolony z współpracy z ich przedstawicielką Margaret.
lechowiec
 
Posty: 269
Rejestracja: ndz maja 25, 2008 10:12 pm

Re: kupię podłokietnik xp gold maxx

Postautor: forest » czw maja 23, 2013 10:05 am

lechowiec pisze:Zamień na jakiegoś White'sa:). Mają chyba najlepsze wsparcie dla klienta, bez względu czy jesteś z PL czy z reszty świata. Jestem cholernie zadowolony z współpracy z ich przedstawicielką Margaret.



Mam white,sa mxt a GMP służy mi od niedawna jako zapasowy .Z tego co się zdążyłem zorientować to wszystkie zużyte części do mojego GMP bez żadnego problemu z naciskiem na "żadnego" sprowadzi mi Denar ,o cenach jeszcze nie rozmawialiśmy. Na pomoc Vikinga nie ma co liczyć,podejście do serwisu mają żadne ,a do oferowanego sprzętu, to pozbyć się go jak najszybciej i zapomnieć o kliencie .
forest
 
Posty: 25
Rejestracja: sob gru 29, 2012 4:00 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: kupię podłokietnik xp gold maxx

Postautor: PartyzantPL » wt cze 04, 2013 8:44 am

Nie wspominając o cenach w naszym kraju za white`s-a nie dość że człowiek mniej zarabia niż w uk. to musi płacić za sprzęt 25-30% więcej, a i podejście do klienta firmy z Warszawki zeszło na psy, kiedyś było o wiele lepsze, no ale to warszawka... Wracając do wykrywek whitesa, to już nasi południowi sąsiedzi czyli Czesi mają lepsze ceny i promocje, można kupić sprzęt w naprawdę dobrej cenie i z gratisami. Na szczęście mam bliżej do Pragi niż do w-wy, ale też zawsze mogę zamówić w uk i do 5 dni będę się cieszył nowym sprzętem i nawet 800zł-900zł w kieszeni ( przykład Whites MXT Pro ). Przepraszam z offtopa, ale nie mogłem się powstrzymać co do podłokietika możesz zamówić tu: http://www.detectorland.co.uk/shop/inde ... &Itemid=71 , sprawdzony sprzedawca, kupowałem u niego MXT300
PartyzantPL
 
Posty: 33
Rejestracja: śr lip 01, 2009 9:47 am

Re: kupię podłokietnik xp gold maxx

Postautor: Pawel77 » pt wrz 13, 2013 12:01 pm

Witam, jeżeli temat aktualny to tak sie składa ze akurat mam taki podłokietnik :)
Pawel77
 
Posty: 23
Rejestracja: sob sty 12, 2008 7:24 pm

Re: kupię podłokietnik xp gold maxx

Postautor: forest » sob wrz 14, 2013 11:04 am

witam

kupiłem już u Denara za całe 70 zeta :D
forest
 
Posty: 25
Rejestracja: sob gru 29, 2012 4:00 pm
Lokalizacja: Jelenia Góra

Re: kupię podłokietnik xp gold maxx

Postautor: ProScan » ndz wrz 15, 2013 8:51 am

Przeniosłem zatem temat z Kramiku do innego działu.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Podzespoły i części zamienne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości