Dorobienie sondy do Bounty Hunter

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.

Dorobienie sondy do Bounty Hunter

Postautor: Zapytanie_email » ndz gru 29, 2013 11:17 pm

Zwracam się z prośbą i pytaniem do Pana jako fachowca od wykrywaczy. Otóż mam wykrywacz bonty hunter lone star z cewką 21 cm i jestem ciekawy czy była by możliwość dorobienia cewki co najmniej 50cm i co by było w tym przypadku z zasięgiem bo wydaje mi się że monetek to już by nie widział , jaka była by cena za dorobienie takiej cewki ? Może była by jakaś większa cewka od innego wykrywacza która by się nadała? proszę o odpowiedź ,pozdrawiam
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Dorobienie sondy do Bounty Hunter

Postautor: ProScan » ndz gru 29, 2013 11:26 pm

czy była by możliwość dorobienia cewki co najmniej 50cm


Oczywiście że jest to możliwe. Tylko jaki szaleniec się tego podejmie i kto jest na tyle bogaty, żeby za to zapłacić?

co by było w tym przypadku z zasięgiem bo wydaje mi się że monetek to już by nie widział


A niby dlaczego? Duże sondy "widzą" monety, tyle że z mniejszej odległości co te w rozsądniejszych rozmiarach.

jaka była by cena za dorobienie takiej cewki


A skąd mnie to wiedzieć? Na pewno szanujący się inżynier nie podjąłby się takiego zadania za cenę niższą, niż wielokrotność wartości używanego wykrywacza Lone Star.

Może była by jakaś większa cewka od innego wykrywacza która by się nadała?


Być może udałoby się zaadoptować sondę Whitesa BM 1500 (średnica 40cm), ale pewności nie mam.

Pewność jedynie mam co do tego, że wszelkie próby dorabiania czegokolwiek do Bounty Huntera nie mają sensu.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Podzespoły i części zamienne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość