Garrett 400i ace procesor główny

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.

Garrett 400i ace procesor główny

Postautor: bartoszkacyc » wt mar 31, 2020 7:56 pm

Witam. Poszukuję procesora płyty głównej do wykrywacza metali garrett ace 400i. Ewentualnie jakąś zepsutą płytkę z dobrym, całym procesorem. :th
bartoszkacyc
 
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 31, 2020 2:19 pm

Re: Garrett 400i ace procesor główny

Postautor: ProScan » wt mar 31, 2020 8:03 pm

A jakie są objawy tego co Pan posiada?

Być może będę mógł pomóc, bo mam trochę "złomu" i nie tylko, ale proszę o kontakt na email.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett 400i ace procesor główny

Postautor: bartoszkacyc » czw kwie 02, 2020 8:22 pm

nie włącza się w ogóle. Wiem, że winny jest procesor, bo elektronikę mam sprawdzoną.
bartoszkacyc
 
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 31, 2020 2:19 pm

Re: Garrett 400i ace procesor główny

Postautor: ProScan » czw kwie 02, 2020 10:27 pm

Wysłałem propozycję emailem.

Takie samodzielne naprawy rzadko kiedy kończą się dobrze, ale mam nadzieję, że będzie Pan ewentualnie jednym z tych nielicznych wyjątków i że słowa "bo elektronikę mam sprawdzoną" napisała osoba wiedząca o czym pisze.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Garrett 400i ace procesor główny

Postautor: bartoszkacyc » czw kwie 02, 2020 11:13 pm

Osobiście tego nie naprawiam. zajmuje się tym Pan od naprawy telefonów komórkowych i podobnych układów min wykrywaczy. niestety zdjęcie mam złej jakości, poproszę jak wstanie ten Pan, aby zrobił mi zdjęcie tego podzespołu i od razu wysyłam Panu model tego procesora. Wiem, że tamten Pan trochę się napracował i znalazł ową przyczynę. Jeżeli numery będą takie same tego procesora, co ma Pan, to od razu biorę. Pogoda piękna, a ja na ostatnim pechowym wypadzie znalazłem piękną miejscówkę. Łuski artyleryjskie, prawdopodobnie belgijskie, monetki i guziory. Już 2 tydzień pluję sobie w facjatę i wychodzę z siebie jak tędy przejeżdżam :palm . Pozdrawiam serdecznie. niebawem się odezwę. :D
bartoszkacyc
 
Posty: 3
Rejestracja: wt mar 31, 2020 2:19 pm

Re: Garrett 400i ace procesor główny

Postautor: ProScan » pt kwie 03, 2020 12:16 am

Wykrywacz były dawno zrobiony, gdyby nie szukał Pan pomocy u specjalistów od napraw telefonów komórkowych i min. wykrywaczy.

Ile ja się nasłucham piepszoł, które są wciskane ludziom przez tego typu "serwisy" #-o Zwykle jak nie wie o co chodzi, to wini procesor. Ale trzymam kciuki, że tym razem się mylę.

Fotkę procesora wysyłam emailem. Numer: GARRETT 861400 XNCTAA603P (ta druga część to zapewne numer partii).

Przypominam - gwarantuję tylko to co napisałem w emailu. Jeśli jakiś magik wyjmie procesor, włoży do Pana płytki i stwierdzi, że "procesor jest zły" - to ma Pan pecha (że trafił Pan na nie tego magika).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Podzespoły i części zamienne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości