Sprzedaż części do naprawy Bounty Hunter TRACKER TRACKER I-D

Osobny dział poświęcony konkretnym podzespołom, które wymagają wymiany.

Sprzedaż części do naprawy Bounty Hunter TRACKER TRACKER I-D

Postautor: Zapytanie_email » wt lis 15, 2005 10:59 am

Witam

Chciałbym zapytać o jedną sprawę.

Jestem szczęśliwym posiadaczem wykrywacza Bounty Hunter TRACKER I-D (pełen opis typu).

Kupiłem go 5 lat temu w Niemczech, ostatnio podjąłem decyzję aby
wymienić obydwa potencjonometry, ich czas już minął. Niestety na polskim rynku jeszcze nie spotkałem potencjometrów logarytmicznych z wyłącznikiem o wymiarach pasujących do skorupy wykrywacza. Czy państwo są w stanie mi pomóc w/w sprawie, chodzi o zakup tychże potencjometrów.

Pozdrawiam
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm

Re: Sprzedaż części do naprawy Bounty Hunter TRACKER TRACKER I-D

Postautor: ProScan » wt lis 15, 2005 11:06 am

Witam,

Nie posiadam "od ręki" tych części. Jest to stary model Bounty Huntera.

Zwykle w ogóle nie sprzedaję części potrzebnych do naprawy. Jeśli ktoś bardzo nalega, to nierzadko robię wyjątki, ale z zastrzeżeniem, że nie daję żadnej gwarancji na dany podzespół ani tym bardziej na skuteczność danej naprawy.

W cenę podzespołu wliczam także (chociaż to różnie bywa - w zależności co to jest) koszt samej wymiany. Klient zyskuje praktycznie jedynie na kosztach przesyłki i na czasie.

W tym konkretnym przypadku, jeśli dostarczy Pan cały wykrywacz, to być może uda się coś zaradzić.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Sprzedaż części do naprawy Bounty Hunter TRACKER TRACKER I-D

Postautor: Zapytanie_email » wt lis 15, 2005 6:38 pm

Witam

Dziękuję bardzo za szybką odpowiedź, mieszkam w [...] i szczerze mówiąć wyjazd do Gliwic, musiałbym rozpatrywać w kategorii wyprawy.

Wolałbym też nie wysyłać mojego wykrywacza pocztą. Czy istnieje możliwość wysyłki w/w potencjometrów, Ja podałbym dokładne opisy tychże, wymiary, sama wymiana nie sprawia mi żadnego problemu.

Cena 30 zł za jeden potencjometr jest dla mnie do zaakceptowania.

z uszanowaniem
Zapytanie_email
 
Posty: 482
Rejestracja: pn paź 03, 2005 4:08 pm


Wróć do Podzespoły i części zamienne

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości