Antena ANDERSONA ktoś coś wie???

Wszelka LIPA która nie działa, bo nie może. Dział ostrzegawczy, ale można także pisać w razie wątpliwości co do egzotycznego sprzętu. Chodzi głównie o LRL i inne dziwaki.

Antena ANDERSONA ktoś coś wie???

Postautor: tommasz33 » wt lis 28, 2017 10:35 am

Witam poszukiwaczy.

Generalnie chodzi mi o urządzenie którym w krótkim czasie mogę sprawdzić większy teren, ostatnio znalazłem informacje o takim sprzęcie w związku z tym mam pytanko.

Czy ktoś miał jakiekolwiek doświadczenia z tym sprzętem i może się nimi podzielić?

W książce Pana Marka Nowaka pt. "Skarby i elektronika" autor opisuje działanie takiej anteny, które polega na wykorzystaniu w niej odpowiedniej (tajnej) mieszanki minerałów i rud które mają zadnie wzmocnić pole energii człowieka. Podobno sprzedano tysiące tych urządzeń na całym świecie i mają cieszyć się dużym uznaniem w kręgu poszukiwaczy. Istnieją trzy modele : UAR 3, PMR II, PMR III, ceny od około 900$ do 3000$ ze strony producenta.

http://www.simmonsscientificproducts.com/index.html
tommasz33
 
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 24, 2011 1:17 pm

Re: Antena ANDERSONA ktoś coś wie???

Postautor: ProScan » wt lis 28, 2017 6:24 pm

Różdżka - kawał drutu z uchwytem łożyskowanym. Na tym pojemniczek (chamber - komora) na jakiś syf, który ma pomagać wskazywaniu tego co się szuka.

Dla mocno naiwnych i słabo wykształconych. A takich są tysiące.

Przenoszę do stosownego działu.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8487
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Antena ANDERSONA ktoś coś wie???

Postautor: tommasz33 » śr lis 29, 2017 8:01 am

Witam. OK liczyłem się z tym, że post może być przeniesiony do innego działu :oops:

Jak ktoś ma doświadczenia to mimo wszystko niech coś napisze ;)
tommasz33
 
Posty: 16
Rejestracja: czw mar 24, 2011 1:17 pm

Re: Antena ANDERSONA ktoś coś wie???

Postautor: ProScan » śr lis 29, 2017 9:15 am

Proszę szukać na forach dla radiestetów #-o
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8487
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Pseudodetektory

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość