o różdżkarstwie

Wszelka LIPA która nie działa, bo nie może. Dział ostrzegawczy, ale można także pisać w razie wątpliwości co do egzotycznego sprzętu. Chodzi głównie o LRL i inne dziwaki.

o różdżkarstwie

Postautor: ProScan » wt maja 29, 2007 9:20 pm

Nie trzeba czytać, wystarczy (link usunąłem bo strona sekty.net przestała istnieć) posłuchać

:pa

proscan
Ostatnio zmieniony ndz lip 10, 2011 1:44 pm przez ProScan, łącznie zmieniany 1 raz
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: o różdżkarstwie

Postautor: ProScan » sob cze 09, 2007 12:25 am

Kolejny przykład że różdżkarstwo może być groźne i prowadzić do zwyrodnienia:

http://mlodyfizyk.blox.pl/html/1310721,262146,21.html?0

#-o

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: o różdżkarstwie

Postautor: bigi » pn cze 11, 2007 7:35 pm

lol a to juz w ogole przegiecie, ale szukalem tych artykulow po polsku na stronce tego ruska - mozesz podac do nich linki ? bo ja jakos nie moge znalezc....
bigi
 
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: o różdżkarstwie

Postautor: ProScan » pn cze 11, 2007 9:31 pm

Chodzi o ten link?

http://www.imago.sibintercom.ru/devices.htm (po polsku jest na dole tej strony).

Warto popatrzeć na te sowieckie urządzenia.

Znamienne jest jak bardzo przypominają jakość i metodę wytwarzania badziewia firmy OKM. Łączy je:

- komunistyczne pochodzenie (DDR i ZSRR);
- plastykowe uniwersalne obudowy i przyciskami, lampkami i innymi śmieciowatymi podzespołami za 5zł;
- duża ilość kabli i złącz;
- bajeranckie oprogramowanie;
- bełkotliwe opisy

Cen nie znam - ale mogę się domyślać, że także z kosmosu.

OKM też produkuje urządzenia typu bionic-alfa.

I na tym poprzestaję, bo cisną mi się na klawiaturę same obraźliwe wyrażenia. Co gorsza, także w stosunku do nabywców.

#-o

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: o różdżkarstwie

Postautor: bigi » czw cze 14, 2007 12:05 am

mnie rozwalaja te teksty:

Obiekt biologiczny, lub jego czesc nalezy przygotowac do badania w aktywnym stanie funkcjonalnym, lecz w momencie badania musi znajdowac sie w poczatkowym stadium nieodwracalnych zmian, ktore w koncowym stadium prowadza do smierci.



W eksperymentach zastosowano znane czynniki oddzialywania, doprowadzajace do destrukcji i smierci obiektow biologicznych: uszkodzenie mechaniczne, w tym dekapitacja i rodzaje upuszczania krwi, zamrazanie, zatrucie, wielokrotne oparzenia (termiczne i kwasami), wyglodzenie, odwodnienie, niedotlenienie i uduszenie, porazenia pradem elektrycznym i promieniowaniem jonizujacym, prady wichrowe, wysokie stezenie chloru, etc.



Ciala zwierzat byly stosowane po zabiciu, zmarlych w wyniku wywolania smiertelnej choroby (zapalenie otrzewnej), lub zatrucia (przedawkowania podczas narkozy). Analogiczne badania przeprowadzono z organami pozyskanymi z cial ludzi, ktorzy zgineli w wyniku wypadku, gwaltownej smierci, zabojstwa, samobojstwa, oraz zmarli w wyniku ciezkiej, nieuleczalnej choroby (onkopatologia).


o wygladzie sprzetu sie nie wypowiadam - nawet jabel wyglada lepiej :D a co do jego zastosowania i skutecznosci :D:D:D - fachowcem nie jestem wiec sie nie wypowiem :)
bigi
 
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm


Wróć do Pseudodetektory

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość