Ktoś pytał o Tomdec

Wszelka LIPA która nie działa, bo nie może. Dział ostrzegawczy, ale można także pisać w razie wątpliwości co do egzotycznego sprzętu. Chodzi głównie o LRL i inne dziwaki.

Ktoś pytał o Tomdec

Postautor: ProScan » wt cze 12, 2007 10:09 pm

ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Ktoś pytał o Tomdec

Postautor: Edik » czw cze 14, 2007 9:58 pm

Witam,

Popieram walke z sprzedawcami tych urzadzen... oszustow trzeba tepic, pokroju Pana...K...traktuje jako wlasnie takiego typka ... 0$ZU$t... :smt078

Ze swojej strony pragne tylko dodac, ze EDIK-TEAM dotrzyma slowa i kazdy uczestnik aukcji np. na allegro otrzyma stosowne materialy i wskazowki, najpewniej odnosniki do tej strony(Proscana)... w celach edukacyjnych i w ramach tzw. akcji swiadomych zakupow prowadzonych przez "Zielona siec"...

Pozdrawiam
EDIK
Edik
 
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 06, 2006 10:05 am

Re: Ktoś pytał o Tomdec

Postautor: ProScan » czw cze 14, 2007 11:05 pm

Witam,

Ja swoją wojenkę prowadzę od ładnych kilku lat. Kilka osób nieskromnie powiem zaoszczędziło ładnych parę tysięcy dzięki tej mojej wojence.

Ale jest to wałka z wiatrakami. Hydra której odrastają łby. Zawsze się znajdzie taki co powie: "eee, kiedyś to oszukiwali, ale ten sprzęcior jest inny". Podobnie mówią różdżkarze: "eee, tamten to oszust, a my jesteśmy prawdziwi różdżkarze" !

Zaglądam na forum Odkrywcy i widzę co się pisze: "czy ktoś pracował na tym sprzęcie". W domyśle: jak ktoś nie pracował, to co może mądrego powiedzieć ?

Otóż można. Bo jak się ma kosiarkę do trawy, to nie można nią zagotować herbaty. (Skąd ja to wiem, przecież nie próbowałem :-k)

:D

proscan

PS
Pan K. nie jest oszustem (mam taką głęboką nadzieję). Ratuje co się da. On po prostu dał się nabrać i teraz wyprzedaje się z tego badziewnego sprzętu który nakupował. Tak ja to widzę. Kiedyś z nim rozmawiałem i mnie z entuzjazmem przekonywał, że firma OKM ma 120 patentów na swoje fantastyczne wyroby! Poprosiłem o ich numery. Do dziś nie dostałem, a było to z rok temu.

Oszustem i pospolitym przestępcą jest Pan D.W. nad którym modły odbywają się obecnie na forum Geotech. Owszem można mu współczuć (o ile faktycznie jest chory), ale tyle zła co ten facet narobił, tylu biednych osób pozbawił oszczędności, że będą mu potrzebne gorące modlitwy nie o zdrowie, ale o jakieś nawrócenie, bo mu się dupsko będzie obsmażać w piekle, na bank. A te ukradzione dolary będą dorzucane do ogniska.

A propos Geotechu. Carl Moreland ma niezwykłe zasługi w dziele demaskowania oszustwa jakim są detektory dalekiego zasięgu. Ten sam człowiek jednak udostępnił swoje forum tym właśnie oszustom i złodziejom, którzy na równi z innymi wypowiadają się o możliwościach (lub niemożliwościach) tego sprzętu i wciskają ciemnotę. I to w dziale Remote Sensing! Kiedyś publicznie dałem wyraz memu niezrozumieniu tego stanu, ale jakoś nie udało mi się go zmienić. Nie moje forum. Uważam za szkodliwe, że złodzieje mają tam okazję promować swoje wyroby i bronić swoich kryminalnych racji. To ich nobilituje i uwiarygodnia, bo „a nóż coś w tym jest skoro piszą o tym na Geotechu” i to w dziale Remote Sensing, a nie w dziale „Bull-shit and swindler’s devices”.

PPS
Co to jest Edik-team ?
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Ktoś pytał o Tomdec

Postautor: Edik » pt cze 15, 2007 11:09 am

Witam,

Zaglądam na forum Odkrywcy i widzę co się pisze: "czy ktoś pracował na tym sprzęcie". W domyśle: jak ktoś nie pracował, to co może mądrego powiedzieć ?


Bo do pewnych rzeczy można dojść logicznie myśląc, sposobem dedukcji, a czytając Twoj raport nie sposób nie wyciągnać wlaściwych wniosków.

Ludzie pracujący na tym sprzęcie(z Undergroundu) pisali o nim tak:

"...jeden mój serdeczny kolega popadł na kompleks głębokości, po kilku wykrywaczach, jedno i dwu cewkowych, kupił ramę, później drugą, następnie omnitron, a efekt był taki, że kopał z nami coraz głębsze dziury. Po którymś chybionym wykopie(5-6m) zostawiliśmy go w nim. Inaczej by nas gościu wykończył, on namierzal omnitronem, my kopaliśmy, paranoja(coś jak z różdżkarzami). występowały jakieś rudy darniowe, lub jakiś kamień a skarbu ani, ani ciut. (...). Na zakończenie dodam, że kolega został uleczony z tej szajby, dziś sie z tego śmieje a omnitron wylądował na śmietniku. UWAGA - dla nie wtajemniczonych podam, że omnitron to takie urządzenie dla cudaków, czarnoksiężników i różdżkarzy, zanim je kupisz zastanów się..."

Pan K. nie jest oszustem (mam taką głęboką nadzieję). Ratuje co się da. On po prostu dał się nabrać i teraz wyprzedaje się z tego badziewnego sprzętu który nakupował. Tak ja to widzę. Kiedyś z nim rozmawiałem i mnie z entuzjazmem przekonywał, że firma OKM ma 120 patentów na swoje fantastyczne wyroby! Poprosiłem o ich numery. Do dziś nie dostałem, a było to z rok temu.


Bardzo ciekawy sposob ratowania sie z opresji ;)

Co to jest Edik-team ?


To jest mała grupa ludzi, zespół skupiony wokół mnie, wiesz, pracownia projektowa, biuro, sekretarka... :-) Przecież ja nie jestem w stanie załatwiać wszystkich swoich spraw...

P.S. Chodzi o to, że czasami trzeba ludziom pomóc a monitorować Allegro to dla nas, żaden problem, ostatnie aukcje się nie odbyły bo osoby dostały informacje za free, właśnie od Edik-team... :)

PSS. Tu nie chodzi o promowanie siebie...

Pozdrawiam
EDIK
Edik
 
Posty: 46
Rejestracja: pt sty 06, 2006 10:05 am

Re: Ktoś pytał o Tomdec

Postautor: sOnar » ndz sty 20, 2008 11:17 pm

To ich nobilituje i uwiarygodnia, bo „a nóż coś w tym jest skoro piszą o tym na Geotechu” i to w dziale Remote Sensing, a nie w dziale „Bull-shit and swindler’s devices”.


=D> Piękne i święte słowa. Po prostu szacunek Piotr za słowa zawarte w tym temacie... :smt109
sOnar
 
Posty: 20
Rejestracja: wt lut 13, 2007 2:52 am

Re: Ktoś pytał o Tomdec

Postautor: ProScan » czw kwie 17, 2008 8:57 pm

Zaglądam na forum Odkrywcy i widzę co się pisze: "czy ktoś pracował na tym sprzęcie". W domyśle: jak ktoś nie pracował, to co może mądrego powiedzieć ?

Otóż można. Bo jak się ma kosiarkę do trawy, to nie można nią zagotować herbaty. (Skąd ja to wiem, przecież nie próbowałem )


A jednak są tacy, co postanowili sprawdzić: http://www.odkrywca-online.pl/long-rang ... tml#628712

Dodam, że siedząc na gałęzi lepiej jej nie podcinać, bo można sobie krzywdę zrobić - też nie próbowałem.

Kochani! Ja tylko ostrzegam. Każdy ma swój rozum (lub go nie ma - za to ma kasę) i robi co chce.

;)

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Pseudodetektory

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości