Lectra Search na Allegro

Wszelka LIPA która nie działa, bo nie może. Dział ostrzegawczy, ale można także pisać w razie wątpliwości co do egzotycznego sprzętu. Chodzi głównie o LRL i inne dziwaki.

Lectra Search na Allegro

Postautor: ProScan » wt lip 31, 2007 8:31 am

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=221183949

Skopiowałem opis (tzn zabezpieczyłm dowody). Podkreślenia moje.

Mam do zaoferownia jedyny na rynku Polski Lokalizator –Wykrywacz Tylko do Zlota lub Srebra. LECTRA SEARCH VS-600 jest z niewielu urzadze w tak niskiej cenie gwarantujaca otczyt w 100%.jak na zdjeciu widac urzadzenie sklada size z podstawy elektonicznej ,dwoch teleskopwych anten przykrecanych do glownego korpusu(kazda z antem sklada sie z dwoch ciezarkow w ksztalcie walca zawierajacej srebro i zloto Ponizej korpusu jest umieszczony uchwyt-raczka na lozysku .Operownie urzadzeniem polega na trzymaniu aparatury w poziomie .Obracajac sie 360” na okolo wlasnej osi mozemy wyczuc duzy opor ciala z chwila znalezienia fal promieniowania. Zaznaczamy linie. Robimy to z czterech rogow,punkt srodkowy jest niejscem do kopania. Aparatura moze byc uzywana tylko w okrsie letnim tj. Od maja do wrzesnia.Wtym okresie ziemia jest najbardziej nagrzana I pozwala na duze promieniowanie . Wykrywacz jest w stanie namierzyc wszystko co jest skadnikiem zlota lub srebra.Dlatego zaznaczam ze moga zdarzyc sie przypadki ze masz silny sygnal ale po wykopaniu okazuje sie ze znalazles glaz krzemienia. Krzemien zawiera niewielkie skladniki srebra.Ze wzgledu na to ze nie mam zbyt czestej okazji uzywania aparatury jestem zmuszony do sprzedania. Spewnoscia jezeli pasjonujesz sie znjdowaniem skarbow posiadasz juz wykrywacz puntowy, ktory dziala tylko w tedy jezeli trafisz w dany pukt i to nie zawsze bo moze byc zakopany powyzej 2 metrow a jak wiecie niwiele urzadzem dziala na na duze glebokosci.To urzadzenie pozwala ci na wszystko,a przede wszystko pozwala ci na zaoszczedzenie czasu. Jest w stanie namierzyc duzy teren z gwarancja do 6 metrow glebokosci. LECTRA SEARCH VS-600 zostala zakupiona przezemnie pare lat temu w Stanach od dystrybutora z Florydy za sume 2780 dolarow Ze wzgledu na to ze aparatura jest uzywana cena ktora sie pytam jest 4500 zlotych Urzadzenie w tej chwili znajduje sie w Czestochowie jest do odebrania osobiscie lub po otrzymaniu przelewu pienieznego wyslania na podany adres. Moj telefon kontaktowy w Stanach jest xxxxx lub Email mrlongin@yyyyyy


To nie jest człowiek, który pozbywa się nietrafionego zakupu.

:evil:

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Lectra Search na Allegro

Postautor: bigi » czw sie 02, 2007 6:42 pm

osobiscie mnie te sprzety magiczne rozwalaja, ale kto wie moze mu sie juz zwrocil i po cichu zbiera na nowszy model i chce sie wyzbyc starego :D:D:D:D
bigi
 
Posty: 104
Rejestracja: sob sty 20, 2007 9:14 pm

Re: Lectra Search na Allegro

Postautor: morph » sob lut 02, 2008 12:37 pm

Dziwi mnie fakt ze takich sprzetow ludzie sie pozbywaja skoro sa takie "dobre" i "zlotodajne". Ja kupilem sobie odpowiedni sprzet (sovereign GT) i jestem z niego bardzo zadowolony. Czytajac takie aukcje zastanawiam sie... Jezeli sprzet jest skuteczny to po co go sprzedawac? Przeciez jak trafisz na sprzet z ktorego jestes zadowolony to go nie sprzedajesz. Tak jak nie sprzedajesz samochodu, ktory sie nie psuje, jest wygodny i przede wszystkim tani w eksploatacji. Co innego jak sprzet sie zaczyna sypac lub zawiodl Cie w wielu sytuacjach.
morph
 
Posty: 1
Rejestracja: pn sty 28, 2008 12:32 pm

Re: Lectra Search na Allegro

Postautor: Jacek Kupijaj » pn wrz 02, 2013 8:20 am

Na aukcjach alleg też są używane wykrywacze między innymi Minelab GT czy się na nich zawiedli nie mogą nimi nic wykryć ,po co się ich pozbywają jak takie dobre złotodajne ? :shock:
Jacek Kupijaj
 
Posty: 10
Rejestracja: pt cze 29, 2012 3:53 pm
Lokalizacja: okolice Ostrowa Wielkopolskiego

Re: Lectra Search na Allegro

Postautor: ProScan » pn wrz 02, 2013 8:58 am

No właśnie. Ja jak kupię wykrywacz, to ma u mnie dożywocie. Mam specjalną kapliczkę, gdzie składam im dary w podzięce za wszystkie znaleziska. Jak mógłbym sprzedać bóstwa?

](*,)

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Pseudodetektory

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość