PINPOINTER PRO

Wszelka LIPA która nie działa, bo nie może. Dział ostrzegawczy, ale można także pisać w razie wątpliwości co do egzotycznego sprzętu. Chodzi głównie o LRL i inne dziwaki.

PINPOINTER PRO

Postautor: kozielsk » sob wrz 01, 2007 9:55 am

znalazłem na stronie sklepowej [ Accurate Locators Inc ] z USA wykrywacz'' PINPOINTER PRO'' działający na zasadzie magnetometru z palmtopem za 4500 USD.chciałbym się dowiedzieć bliższych szczegółów na temat zasięgu ,rozdzielczości .Może ktoś ma taki wykrywacz lub wie kto sprzedaje takowe w Polsce?[color=darkred][/color]
kozielsk
 
Posty: 1
Rejestracja: sob wrz 01, 2007 6:13 am

Re: PINPOINTER PRO

Postautor: ProScan » sob wrz 01, 2007 10:21 am

Witam,

Podaję adres: http://www.accuratelocators.com/

A gdzie jest napisane, że to magnetometr ?

W ulotce reklamowej jest nawet sugestia, że można tym szukać złota. Magnetometr oczywiście złota nie znajdzie. Być może jest to magnetometr, ale czy nie wyczuwa Pan, że ktoś kogoś próbuje zrobić w balona ?

LUDZIE ! POLACY !

Nie bądźmy kretynami ! Nie dajmy się oszukiwać jakimś tanim cwaniaczkom. Niemal cała oferta tej firmy jest do ...

Na pewno znajdzie się jakaś ofiara losu, która da się nabrać i kupi ten czy inny przyrząd. Potem zobaczymy to w telewizji, albo w katedrze. To już było wiele razy ale wciąż niestety nie minęło.

Nie musicie słuchać proscana - wystarczy że pukniecie się mocno w czaszki i zaczniecie myśleć.

Tyle na temat.

Mam nadzieję że wystarczająco wstrząsnąłem Kozielskiem i że krew zaczęła szybciej płynąć - to poprawia pracę mózgu.

:1

proscan

PS
Przepraszam jeśli zabrzmiało zbyt personalnie. Oszuści mają coraz lepsze metody nabierania przyzwoitych i Bogu ducha winnych ludzi. W tym przypadku mamy do czynienia ze sprytną manipulacją i cwaniactwem.

Apeluję o dokładne i chłodne analizowanie tego co napisał sam producent.

Pytania jw są jak najbardziej chwalebne - kto pyta nie błądzi. Z drugiej jedna strony wytwarzają swoisty szum medialny, po którym będą osoby odnoszące wrażenie, że skoro się o tym pisze i dyskutuje to "a nóż coś w tym jest". Stąd moja bardzo ostra reakcja - mam nadzieję że właśnie ona pozostanie w głowach czytających to forum.
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Pseudodetektory

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron