Zmodyfikowana cibola?

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.

Zmodyfikowana cibola?

Postautor: saper » pn sty 19, 2009 8:40 pm

Witam, proscanie, odpowiedz na me pytanie:) Co ten koles wmontował do tego tesoraka? Jak na moje oko jest to chyba jakis balans gruntu, ale nie jestem pewien, link:


http://pl.youtube.com/watch?v=JAj2Oc6CR8E&translated=1

Pzodrawiam!
saper
 
Posty: 35
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 3:44 pm
Lokalizacja: WLKP

Re: Zmodyfikowana cibola?

Postautor: ProScan » pn sty 19, 2009 9:32 pm

:)

Mój włoski powiedziałbym jest bardzo ograniczony :roll:

Z tego co widziaem, usłyszałem i domyśliłem się, to nie wykonał jakichś znaczących przeróbek. Dołożył tylko pokrętło strojenia do gruntu (zamiast wewnętrznego regulatorka) oraz spust do przełączania ALL METAL - DISC (pewnie bocznikujący styk w pokrętle dyskryminacji).

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zmodyfikowana cibola?

Postautor: saper » wt sty 20, 2009 4:15 pm

Czyli ze jest to odpicowana cibola, na vaquero :shock: Dałbys rade takie cos zrobić? I czy wogóle ma to sens?

Pozdrawiam!
saper
 
Posty: 35
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 3:44 pm
Lokalizacja: WLKP

Re: Zmodyfikowana cibola?

Postautor: ProScan » wt sty 20, 2009 6:09 pm

Nie znam szczegółów konstrukcyjnych, ale myslę że na tym zasadniczo polega różnica.

Czy ma sens - nie mi o tym decydować. Ja na pewno chciałbym mieć ręczne strojenie, ale wiem że niektórym to nie pasuje, wręcz nie powinni tego mieć ;)

Raczej nie chciałbym bawić się w takie rzeczy. Bardzo nie lubię dziurawić wykrywaczy - chociaż czasami muszę.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zmodyfikowana cibola?

Postautor: saper » wt sty 20, 2009 10:13 pm

Jesli juz chciałbys sie tego podjać, to ile by kosztował taki zabieg?

Pozdrawiam!
saper
 
Posty: 35
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 3:44 pm
Lokalizacja: WLKP

Re: Zmodyfikowana cibola?

Postautor: ProScan » wt sty 20, 2009 10:19 pm

Nie chciałbym !!

Zabieg byłby średnio opłacalny zarówno dla mnei jak i dla klienta - mówiąć inaczej lepiej kupić sobie używane Vaquero niż niszczyć Cibolę.

Sam potencjometr wieloobrotowy dobrej jakości kosztuje kiladziesiat zł. Do tego dochodzi jakiś dobry przełacznik na spust (też za 5 zł nie kupię). Plus zarobek dla mnie, fiskusa, poczty.

Tego typu przeróbki to albo samemu albo u kolegi, który zrobi za piwo.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Zmodyfikowana cibola?

Postautor: saper » wt sty 20, 2009 10:38 pm

No, w sumie masz racje. Szkoda ze vaquero nie jest tak popularny jak cibola, jedyne co mozna kupic to nowke, albo wygrzebac głeboko z jakiegos forum, 3 miesieczna uzywke za 1400zł #-o

Pozdrawiam!
saper
 
Posty: 35
Rejestracja: pt wrz 26, 2008 3:44 pm
Lokalizacja: WLKP


Wróć do Modernizacje, przeróbki, usprawnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości