Wymiana wskazówki miernika Garreta CX II ( ? )

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.

Wymiana wskazówki miernika Garreta CX II ( ? )

Postautor: Gopherus » pn mar 21, 2011 6:19 pm

Witam ,

piszę do Pana w nietypowej sprawie... :)
Widzę dość marnie i niestety , nie da się tego korygować .Chciałbym zapytać , czy miałby Pan mozliwość takiej przeróbki , czy moze wymiany wskazówki miernika w moim CX - sie , aby była bardziej widoczna ?Pomimo tego , ze jest dosyć jaskrawa , widzę ja , jedynie , gdy jest w ruchu ,Gdy się zatrzyma tracę ją z oczu :roll: Wydaje mi się , że lepiej widziałbym ją , gdyby była biała a najlepiej biała i trochę szersza ....

Gopherus
Gopherus
 
Posty: 86
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 1:02 pm

Re: Wymiana wskazówki miernika Garreta CX II ( ? )

Postautor: ProScan » pn mar 21, 2011 9:54 pm

Na biało można przemalować. Gorzej z poszerzeniem. Można próbować coś dokleić, ale raczej tylko na czubku i nie dużego, żeby nie wpłynęło na wskazania miernika.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Wymiana wskazówki miernika Garreta CX II ( ? )

Postautor: Gopherus » wt mar 22, 2011 7:42 am

W takim razie , priszę o przemalowanie na biało , bez dodatkowych przeróbek .Robiłem " symulację " i wąski pasek białego papieru , na tle zdjęcia wskażnika widziałem całkiem przyzwoicie . :D


Gopherus
Gopherus
 
Posty: 86
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 1:02 pm

Re: Wymiana wskazówki miernika Garreta CX II ( ? )

Postautor: Gopherus » ndz mar 27, 2011 4:06 pm

Może coś mi umknęło i przegapiłem informację , że nie odpowiada Pan , już ,na
prywatne maile ( ? ) a może naraziłem się czymś , niechcacy ? ...W kazdym razie postanowiłem zapytać " oficjalnie . Czy w kwestii naprawy wykrywaczy, czy kupna instrukcji obsługi , , należy , pisać do Pana na forum ?

Gopherus
Gopherus
 
Posty: 86
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 1:02 pm

Re: Wymiana wskazówki miernika Garreta CX II ( ? )

Postautor: ProScan » ndz mar 27, 2011 4:13 pm

Proszę mi powiedzieć jaka firma odpowiada na emaile w sobotę i w niedzielę. Zna Pan jakąś?

Chętnie się dowiem i ją poznam.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Modernizacje, przeróbki, usprawnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron