Polak potrafi...

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.

Polak potrafi...

Postautor: Gopherus » pt cze 15, 2012 7:52 pm

Zapewne wpis ten powinien znależć się w innym dzialę , ale ponieważ dotyczy " swoistej " przeróbki , postanowiłem umieścić go tutaj .

Okazuje się , ze pomysłowość " wynalazców " nie zna granić .Bowiem bardzo prostym zabiegiem , można cewkę koncentryczną 9" 7,5 kHz " do X-Terry przerobić " na cewkę koncentryczną 9" 18,75 kHz :D :D :D
Wystarczy , jedynie , naklejkę z literką " M " , zastąpić naklejką z literką " H "
Być może , nawet, " Przeróbka " byłaby nie do wykrycia , bo zewnętrznie cewki niczym się nie różnią , gdyby nie zdolność wykrywacza do identyfikacji cewek .

Ostatnio doświadczyłem efektu takiej " inwencji : Na szczęście osoba , od której cewkę kupiłem , również oszukana , nie robi problemu ze zwrotem pieniędzy .
Sprawdza się stara prawda " Ufaj , ale sprawdzaj "

Gopherus
Gopherus
 
Posty: 86
Rejestracja: ndz sty 24, 2010 1:02 pm

Wróć do Modernizacje, przeróbki, usprawnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości