at-pro,przejściówka do słuchawek
at-pro,przejściówka do słuchawek
wykonałem prostą i skuteczną,przejściówkę do słuchawek.korpus wytoczony z pręta teflonowego.nakrętka i tulejka dociskowa z linki szybkościomierza.wtyk "żeński" z podstawki lampowej.wtyk "męski",wykonałem sam.gniazdo słuchawkowe,na wtyk 3,5 mm,kupiłem w sklepie.sprawdzone i działa.bez użycia sporej siły,trudno to uszkodzić.szczegóły,na forum PS.może się komuś przyda.
- Załączniki
-
- P1010019.JPG (122.12 KiB) Przejrzano 3096 razy
Re: at-pro,przejściówka do słuchawek
Polak potrafi 
Wspomniane było to już tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... f=5&t=3321
proscan
Wspomniane było to już tutaj:
http://www.proscan.gliwice.pl/forum/vie ... f=5&t=3321
proscan