CONVERTER cewki WHITES

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.

CONVERTER cewki WHITES

Postautor: wolf66 » czw wrz 18, 2014 10:50 pm

Na allegro pojawił się Converter. http://allegro.pl/converter-cewki-white ... 10041.html
Według opisu, "converter cewki WHITES WHITES XLT, XL, PRO, 6000 DI PRO po założeniu convertera pasują cewki od wykrywaczy serii Garrett ace".
Czy jest to możliwe znane czy zwykły fajans?
Ps.
Dla potomnych, proszę zamieścić foto. Aukcja zniknie i nie będzie można zobaczyć.
wolf66
 
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 11:57 am

Re: CONVERTER cewki WHITES

Postautor: ProScan » czw wrz 18, 2014 11:39 pm

Zdjęcie proszę zamieścić samemu - jeśli łaska i taka potrzeba. Wystawca nałożył znak wodny - widać mu zależy, żeby zdjęcia nie kopiować.

Fajans czy nie fajans - nie wiem, bo i skąd. Teoretycznie to możliwe, ale jak w praktyce działa, to trzeba by dopiero przetestować. Jestem bardzo sceptyczny co do jakości działania.

A za 160zł to chyba tylko jakiś wielki desperat by kupił.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: CONVERTER cewki WHITES

Postautor: wolf66 » pt wrz 19, 2014 12:49 pm

Przepraszan nie wiedziałem jak dodać zdjęcie, dlatego tak napisałem.
Mam nadzieje że teraz mi sie udało.
Załączniki
conwerter.jpg
wolf66
 
Posty: 20
Rejestracja: pn wrz 28, 2009 11:57 am

Re: CONVERTER cewki WHITES

Postautor: ProScan » pt wrz 19, 2014 1:26 pm

Spoko.

Na eBayu swego czasu jakiś kolo wystawiał adaptery do różnych sond, ale opinie które ukazywały się na zagranicznych forach były niezbyt pochlebne.

Jak jest w tym przypadku - nie wiem.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Modernizacje, przeróbki, usprawnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

cron