Modernizacja CT - 1023, GC - 1023 vel md969

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.

Modernizacja CT - 1023, GC - 1023 vel md969

Postautor: Sigmonium » ndz gru 27, 2015 11:40 am

Witam
To mój pierwszy post na forum, wobec czego kłaniam się uprzejmie.
Wykopkami zajmuję się stosunkowo krótko. Używam z uporem wykrywacza cobra tector ct-1023. Jego brandowane bliźnięta to
Gc-1023 i md969. Ta sama puszka i elektronika. Wiem, że istnieje możliwość poprawy jego zasięgu, na portalu YT użytkownik o niku "Robert Jan" lub podobnie demonstruje takowej modernizacji efekt. Nie dysponuje środkami na zakup makro racera czy tekneticksa delty, nie mam z reszta aż takich oczekiwań technicznych. Nie potrafię dotrzeć do schematu acz jakieś tam mierne pojęcie o obsłudze kolby mam. Wolalym aby ewentualnej przeróbki dokonał ktoś mądrzejszy ode mnie względnie podpowiedzial za co się zabrać. Mam dostęp do podzespolow , podstawowe wyposażenie warsztatu elektronicznego, choć bez wodotrysków. Mieszkam w okolicach Torunia. Szukam fachowej pomocy. Albo chociaż życzliwej rady. Do szczęścia brakuje mi jakieś 10 cm głębiej.
Darz dół w Nowym 2016 roku!
Pozdrawiam.
Sigmonium
 

Re: Modernizacja CT - 1023, GC - 1023 vel md969

Postautor: ProScan » ndz gru 27, 2015 9:28 pm

Witam,

Proszę o linka do youtube, żeby móc ocenić o co chodzi w tej przeróbce.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Modernizacja CT - 1023, GC - 1023 vel md969

Postautor: Sigmonium » pn gru 28, 2015 5:15 pm

Wita przeserdecznie.

Link : https://youtu.be/Md78LULMZuc użytkownik Robert Jan. Chłop poprawia zasięg wykrywacza takie ego jak mój, potwierdza testem. Niestety nie wiem jak to robi że mu wyszło. Czy PAN jako jedyny znany mi sprawdzony i polecany podejmie się takiego do strojenia? Sygnału wiodącego nie chce wyciągać na przelacznik. Tylko te 10 cm.... Małe a ucieszy :D Prosilbym o określenie możliwości technicznej i kosztu( Przepraszam, jestem żonaty, mam kontrolowane finanse ). Dziękuję za zainteresowanie moim postem i pozdrawiam.
Sigmonium
 

Re: Modernizacja CT - 1023, GC - 1023 vel md969

Postautor: ProScan » pn gru 28, 2015 5:55 pm

Nie, nie zajmę się tym.

Dziwne że do mnie się Pan z tym zwraca, a nie do tego gościa, który najwyraźniej dorabia sobie na boku.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Modernizacja CT - 1023, GC - 1023 vel md969

Postautor: Sigmonium » pn gru 28, 2015 9:39 pm

Dziękuję za odpowiedź. Zwróciłem się do Pana gdyż uważam, że np.z bólem zęba należy zwracać się do dentysty , nie zaś do kowala i to w dodatku nikomu nieznanego. Mimo wszystko jestem wdzięczny za poświęcony mojej sprawie czas.
Bogatych dołków w 2016!
Sigmonium
 


Wróć do Modernizacje, przeróbki, usprawnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości