Whites prizm 6t - regulacja głośności, naprawa podłokietnika

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.

Whites prizm 6t - regulacja głośności, naprawa podłokietnika

Postautor: sudajew » śr sty 06, 2016 10:01 am

Witam
Jako że sprzęt już idzie do Pana to mam takie pytanie, czy by się Pan nie podjął takie zabiegu, bo idzie zwariować jak nie ma regulacji głośności.
Operacja ta może odbyć sie kosztem gniazda słuchawek, bo praktycznie nie używam.

Druga sprawa to podłokietnik, strzelił, a nowy kosztuje 7 dych, czysta abstrakcja :D Zalałem to silikonem, i jakoś trzyma, ale jak by Pan mógł to ładniej skleić to poproszę.
Zdaję się na Pana, bo przez najbliższe 2 tyg raczej nie będę na forum, dziś mam wyjazd wieczorem do J.W.

pzdr.
sudajew
 
Posty: 44
Rejestracja: pn maja 03, 2010 9:02 pm
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Whites prizm 6t - regulacja głośności, naprawa podłokiet

Postautor: ProScan » śr sty 06, 2016 5:20 pm

To zależy czy głośność na samym głośniku, czy także na słuchawkach. Obie opcje będą trudne - pisze o tym dla innych czytających - ale na samym głośniku znacznie prościej (wystarczy dołożyć potencjometr w szereg).

Problemem może być miejsce potencjometr. Wywalania gniazdka słuchawkowego zdecydowanie mi się nie podoba - (to byłaby dewastacja sprzętu). W miarę estetyczne byłoby dodanie potencjometru w miejscu gdzie w modelu 5G jest pokrętło gruntu.

Pokrętło wygląda tak: Obrazek

Problem w tym, że coś takiego kosztuje ok. 40 PLN. Do tego dochodzi montaż...

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Whites prizm 6t - regulacja głośności, naprawa podłokiet

Postautor: sudajew » śr sty 06, 2016 7:08 pm

Jak mówiłem zdaje się na Pana, proszę działać :)
To już ostatni post na dłuższy czas, wszelkie płatności będę mógł zrealizować dopiero za 3 tygodnie, chyba że małżonce wytłumaczę co i jak, ale pewniej będzie jednak jak sam wrócę.
pzdr.
sudajew
 
Posty: 44
Rejestracja: pn maja 03, 2010 9:02 pm
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Whites prizm 6t - regulacja głośności, naprawa podłokiet

Postautor: sudajew » ndz lut 14, 2016 10:19 pm

Witam, montował Pan ten potencjometr?
Bo dalej jestem zainteresowany tym zabiegiem.

pzdr.
sudajew
 
Posty: 44
Rejestracja: pn maja 03, 2010 9:02 pm
Lokalizacja: okolice Częstochowy

Re: Whites prizm 6t - regulacja głośności, naprawa podłokiet

Postautor: ProScan » ndz lut 14, 2016 10:32 pm

Nie. Nie było tego w zleceniu. W ogóle nie było żadnego zlecenia w paczce (?). Wykrywacz miał nie być stabilny - a jest.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Modernizacje, przeróbki, usprawnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

cron