Teknetics T2 se LTD ver 7.6 - upgreade softu

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.

Teknetics T2 se LTD ver 7.6 - upgreade softu

Postautor: GreyFox » pn cze 20, 2016 5:18 pm

Witam. Posiadam Tekneticsa t2 se LTD Black Edition w wersji softu 7.6 . Zabrałem go bratu który go nie używał bo aż serce bolało jak tak leżał i się kurzył. Generalnie jest to bardzo dobry sprzęt zwłaszcza że przesiadłem się z Euro Ace, ale do rzeczy. W lesie jest super , na części pól też ale trafiają się miejsca głównie pola gdzie wzbudza się cały czas i trzeba czułość bardzo zmniejszyć i tu moje pytanie. Czy jest to kwestia zestrojenia cewki bo czytałem że to pomaga w takich sytuacjach i czy jest możliwość upgreadu do nowszej wersji softu , żeby posiadał DTS i te inne bajery związane z nowym softem, i ostatni pytanie czy można to wszystko załatwić w ProScan'ie ? Jeżeli tak to jaki mniejwięcej był by koszt takich zabiegów.
Pozdrawiam.
GreyFox
 
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 20, 2016 4:16 pm

Re: Teknetics T2 se LTD ver 7.6 - upgreade softu

Postautor: ProScan » pn cze 20, 2016 5:33 pm

Witam,

Nie wiem co to jest za wersja. Posiada procesy FA, BP i CL czy nie?

Nie sądzę by zmiana firmwareu cokolwiek pomogła/zmieniła w kwestii stabilności (chyba że FA na zaśmieconych żelazem polach).

Tak czy owak tego typu przeróbki są mozliwe tylko u producenta.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics T2 se LTD ver 7.6 - upgreade softu

Postautor: GreyFox » pn cze 20, 2016 5:43 pm

1 1+ 2+ 3 3b 4 dp bp cl
Takie tryby posiadam. Zostaje tylko kwestia zestrojenia cewki (chyba ze jest to mit :D )
Pozdrawiam.
GreyFox
 
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 20, 2016 4:16 pm

Re: Teknetics T2 se LTD ver 7.6 - upgreade softu

Postautor: ProScan » pn cze 20, 2016 5:51 pm

No to chyba najnowszy soft.

O jaki mit chodzi i kto go rozgłasza?

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics T2 se LTD ver 7.6 - upgreade softu

Postautor: GreyFox » pn cze 20, 2016 5:58 pm

Na forum dla poszukiwaczy wyczytalem że jest możliwość "dostrojenia" cewki do elektroniki i poprawia się stabilność. Co prawda chodziło o fishera ale pisali że w tekneticsie też można. Rozumiem też że DTS'a ani Fa nie będzie ? :) no i przede wszystkim bardzo dziękuję za bardzo szybką odpowedź
GreyFox
 
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 20, 2016 4:16 pm

Re: Teknetics T2 se LTD ver 7.6 - upgreade softu

Postautor: ProScan » pn cze 20, 2016 6:01 pm

Strojenie może poprawić stabilność - ale sam Pan napisał, że w" lesie jest super", to znaczy że sam wykrywacz jest stabilny. Problemem są niektóre tereny.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics T2 se LTD ver 7.6 - upgreade softu

Postautor: GreyFox » pn cze 20, 2016 6:16 pm

No to uspokoił mnie pan bo bałem się że coś może być z cewką. A wracając do Dts i fa to już wszysko wiem. W błąd wprowadziła mnie pokrętnie napisana instrukcja a w zasadzie jej tłumaczenie . Ale znalazłem na stronie producenta oryginalną instrukcje i doczytałem.
Pozdrawiam i zdrówka życzę.
GreyFox
 
Posty: 4
Rejestracja: pn cze 20, 2016 4:16 pm


Wróć do Modernizacje, przeróbki, usprawnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości

cron