Teknetics digitek a kompatybilność sond

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.

Teknetics digitek a kompatybilność sond

Postautor: wozawi » ndz maja 14, 2017 3:47 pm

Witam serdecznie
Otóż jestem posiadaczem teknetics digitek mój drugi wykrywacz( wcześniej miałem armanda automatic)
Na youtube znalazłem filmik digiteka z cewką detecha i moje pytanie brzmi następująco jako iż mogę mieć przejściówkę z NELa to jakie cewki będę mógł podłączyć.
Z tego co wyczytałem to fisher f11 f22 i f44 pracuje na tej samej c zęstotliwości a euro tek i wersja pro jest niższa.Czy cewka przystosowana to euroteka lub fishera będzie pasować wkońcu wykrywacze pochodzą z tej samej fabryki w texasie??
wozawi
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:49 pm

Re: Teknetics digitek a kompatybilność sond

Postautor: ProScan » pn maja 15, 2017 5:16 pm

Ja nie wiem - proszę pytać u źródła (czyli u sprzedawców). Pytał Pan?

To że to ten sam producent nie znaczy NIC.

Nie mogę się tylko znów nadziwić, że ktoś początkujący zaczyna od kupowania kolejnych cewek. Wiem że gadżeciarstwo wśród nowicjuszy (na stoku, w bieganiu, wędkarstwie itd) jest już przysłowiowe, ale może jednak warto się zatrzymać i zastanowić się czy te 350-700 PLN wzwyż warto wydać na jakiś sensowniejszy cel? Digitek to detektor dla dziecka - nie zasługuje na nowe dodatkowe sondy.

I znowu youtube ](*,)

Po co ta cewka? Stara się zepsuła? Na jutubie pokazali że w powietrzu zasięg jest o XYZ cm większy?

Proszę nie odpowiadać - to tylko materiał do przemyśleń.

Proszę tylko powiadomić o tej kompatybilności, gdy już uda się zdobyć tą informację. Może komuś się przyda na przyszłość.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Teknetics digitek a kompatybilność sond

Postautor: wozawi » wt maja 16, 2017 7:35 pm

Osobom które kupują najtańszy wykrywacz i od razu chcą dokupić większa sondę, radzę jednak pomyśleć dwa razy (przed wyborem wykrywacza - wiem, już za późno).
Skopiowałem Pana odpowiedź.
Wiem że już za późno aczkolwiek cewka świetnie się sprawuje między krzakami problem zaczyna się dopiero na otwartym polu dużo jak ja to mówię zamiatania.
Co do samego wykrywacza po zmianie sztycy na armanda nie mam zastrzeżeń sprawuje się świetnie tylko ta cewka delikatnie za mała.
Nie zamierzam pakować się jak na razie w lepszy wykrywacz, miałem okazje polatać trochę z garret euro ace i jakoś mi nie pasował, także myślę nad zmianą cewki na większą.
Rozmawiałem z sprzedawcą i mówił że cewki dla fishera f11 będą pasowały tylko przejsciówka potrzebna na szczęście ma on w sprzedaży.
Chce się upewnić czy ona na 100% będzie kompatybilna dlatego też posatnowiłem zadać te pytanie tutaj.
Dziękuje za odpowiedź zaryzykuje i kupie( zawsze można zwrócić)
wozawi
 
Posty: 2
Rejestracja: ndz kwie 30, 2017 7:49 pm

Re: Teknetics digitek a kompatybilność sond

Postautor: ProScan » czw maja 18, 2017 7:29 pm

OK - czyli odnotowujemy, że sondy F11 są kompatybilne z Digitek - po wymianie wtyczki lub założeniu adaptera.

:pa

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8489
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Modernizacje, przeróbki, usprawnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości