Podkręcenie wykrywacza CScope 660

Dział poświęcony przeróbkom w wykrywaczach fabrycznych dokonywanych przez użytkowników i firmy zewnętrzne. Pytania o sposoby, możliwości, sensowność, korzyści, niebezpieczeństwa itp.

Podkręcenie wykrywacza CScope 660

Postautor: Willys » śr gru 07, 2005 3:39 pm

Czy istnieje mozliwść podkręcenia wykrywacza CSCOPE 660 aby był bardziej czuły na monety, jeśli jest z tym powazny problem jaki wykrywacz jest dobry, oczywiscie w jakiejs normalnej cenie żeby nie zerwała beretu z głowy. Ewentualnie zamienię z dopłatą na cos lepszego. [-o<
Willys
 
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 07, 2005 3:33 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: Podkręcenie wykrywacza CScope 660

Postautor: ProScan » śr gru 07, 2005 8:35 pm

Egh...

Nie warto ....

Tego typu zabawy raczej nie wróżą pozytywnych efektów, więc z góry mówię, że ja się czegoś takiego się nie podejmuję.

Dobrym sposobem na zwiększenie zasięgu byłoby założenie większej sondy, ale zdaje się CSCOPE do tego modelu i tak przewidział jedynie małą, która wewnętrzne uzwojenia ma o średnicy 15cm (maleństwo!).

Rada - zmienić wykrywacz i już w niego nie inwestować.

W "normalnej" cenie są obecnie Garretty ACE150/250 i na monety na pewno się sprawdzą (zwłaszcza po przesiadce z CS660).

Powodzenia,

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm

Re: Podkręcenie wykrywacza CScope 660

Postautor: Willys » czw gru 08, 2005 8:15 am

Dziękuję za odpowiedź, tak myślałem poprostu szukałem potwierdzenia, ale jeśli był by ktoś chętny na mojego CSCOPA to z miła chęcią mogę się zamienić z dopłatą lub sprzedać.
Willys
 
Posty: 2
Rejestracja: śr gru 07, 2005 3:33 pm
Lokalizacja: Pabianice

Re: Podkręcenie wykrywacza CScope 660

Postautor: ProScan » czw gru 08, 2005 9:54 am

Proszę o wstawienie oferty do działu kramik. Może ktoś się skusi. To nie jest zły wykrywacz na początek. Malutka ceweczka i dyskryminacja statyczna sprawia, że może się sprawdzić na monety na mocno zaśmieconych terenach.

Na tym forum nie ma możliwości wstawiania zdjęć. Póki czegoś nie zorganizuję, to można fotkę wysłać do mnie.

powodzenia,

proscan
ProScan
Właściciel
 
Posty: 8491
Rejestracja: czw wrz 22, 2005 12:57 pm


Wróć do Modernizacje, przeróbki, usprawnienia

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości